Press "Enter" to skip to content

Де купити стартер або бак на мотоблок з гарантією?

Однією з найчастіших проблем, з якими стикаються власники міні-агротехніки — складнощі під час запуску двигуна, пов’язані зі стартером, і в цьому разі може знадобитися його заміна. Ще одна деталь, за якою звертаються в інтернет-магазини —  паливний бак на мотоблок, який втратив герметичність. Кожна з цих запчастин відіграє важливу роль у надійній роботі сільгосптехніки, а поломка призводить до зупинки сезонних робіт, тому важливо своєчасно виявити й усунути неполадки.

Причини несправності та як вибрати новий стартер на мотоблок?

стартер на мотоблок

Ця деталь не може працювати сама по собі і є частиною ланцюга пуско-зарядних пристроїв. У міні-агротехніці стартери застосовуються електричні та ручні. Останні найчастіше використовуються в невеликих і середніх агрегатах, принцип їхньої роботи заснований на механічному впливі — щоб запустити двигун, необхідно потягнути за спеціальну ручку зі шнуром. Неполадки в таких стартерах можуть виникати через:

  • природного зносу компонентів;
  • потрапляння бруду або води всередину механізму;
  • дефіциту масла.

Рідше неполадки виникають через механічні пошкодження під час експлуатації або під час ремонту комплектуючих.

Якщо необхідно купити електростартер для мотоблока, то зазвичай його встановлюють на техніку з великою потужністю, таку як дизельні агрегати. Через складну будову виявити проблему буває не так просто, тому іноді варто перевірити чи немає:

  • окислення контактів;
  • розрядженого акумулятора;
  • заклиненного реле.

Якщо проблема все-таки в самому вузлі — може знадобитися його повна заміна. Представлені на сайті https://motoblok-tata.com.ua стартери на мотоблоки переважно взаємозамінні для більшості китайської агротехніки. Однак, обираючи нову деталь, переконайтеся, що вона сумісна з моделлю вашого агрегату, підходить за способом розміщення і кріплення. Ціна на стартери може бути найрізноманітнішою і залежить від якості матеріалу, з якого їх виготовлено, відповідно, що кращий матеріал – то вища вартість.

Паливний бак для мотоблока — особливості вибору

Паливний бак для мотоблока

Хоч проблеми з цією частиною техніки виникають дуже рідко, вони загрожують серйозними наслідками, оскільки йдеться про горючі речовини, на яких працюють аграрні машини. Бак на мотоблок вимагає негайної заміни, якщо він не герметичний — відбувається витік палива або парів, часто на це звертають увагу вже при збільшенні витрати. На сайті Мотоблок-Tata представлені пластикові та сталеві резервуари.

Купуючи паливний бак для мотоблока, звертайте увагу на тип і потужність вашого агрегату. Зазвичай у каталозі вказується об’єм резервуара в літрах, для яких двигунів, типів охолодження і моделей техніки він підходить, тому проблем з вибором не повинно бути, але, якщо все ж виникли деякі питання —кваліфіковані консультанти завжди допоможуть вам.

В інтернет-магазині Мотоблок-Tata ви знайдете широкий вибір товарів для паливних систем, стартери, двигуни та інші деталі до сільгосптехніки, доставка працює по всій території України.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).