Press "Enter" to skip to content

Гральний бізнес продовжує допомагати фронту: 11400 одиниць військової амуніції від Pari Match та автівки від Favbet

Протягом восьми місяців триває в Україні повномасштабна війна з РФ. Сьогодні в боротьбі проти загарбника консолідувалося не лише суспільство, але і бізнес. Компанії допомагають ЗСУ, населенню, підтримують держбюджет і економіку.

Не стала виключенням і сфера гемблінгу. Протягом всього часу ведення бойових дій на території країни компанії, що працюють у сфері азартних ігор, перераховують чималі кошти на потреби армії, сумлінно сплачують за ліцензію і податки, проводять благодійні акції та проєкти. Роблять все для наближення нашої перемоги.

Допомога армії від Parimatch

Компанія Parimatch допомагає фронту та бійцям з самого початку війни. І за цей час було зроблено чималий внесок у боротьбу українців за свою свободу. Бренд закупив і передав захисникам близько 11400 одиниць військової амуніції – комплекти одягу, засоби індивідуального захисту (спальники та палатки, тактичні окуляри, шоломи та ін.), спорядження. Загалом було закуплено амуніції більш ніж на 43 мільйони гривень.

СЕО Parimatch Ukraine Наталя Гілевич вважає, що допомога армії має бути регулярною та стабільною, адже саме бійцям ми завдячуємо можливістю жити і працювати в своїй країні. Компанія Parimatch, як і весь гральний бізнес сьогодні, докладає максимальних зусиль для забезпечення фронту всім необхідним та вірить у перемогу України. Загальний обсяг підтримки, яку надав бренд країні з 24 лютого, складає близько 269 мільйонів гривень. І ключовим напрямом залишається допомога ЗСУ.

Позашляховики для фронту від Favbet

Не залишається осторонь боротьби українців і Favbet. Оператор з перших днів підтримав легалізацію гемблінгу в Україні і сьогодні працює на законних засадах, сплачуючи до державного бюджету кошти за ліцензію та податки. Так, за другий рік дії дозвільного документу Favbet було сплачено 23.4 мільйони гривень.

Благодійний фонд FAVBET Foundation та група компаній Favbet регулярно закуповують та передають на фронт дрони, позашляховики, зарядні пристрої, пауербанки, перераховують кошти фонду «Повернись живим», допомагають мирним жителям.

Зараз проходить акція «Прокачка авто для ЗСУ», завдяки якій планується купити та відтюнінговати 10 автомобілів для бійців. Процес перетворення не дуже нових машин на надійні та потужні транспортні засоби знімають на відео, пропонуючи користувачам в якості реаліті-шоу. Перше авто вже поїхало на фронт.

Інші оператори онлайн-казино також долучаються до благодійних проєктів і підтримують економіку, чесно працюючи та сплачуючи податки. Так гемблінг-індустрія приносить користь Україні, демонструючи соціальну відповідальність та важливість єднання в ці непрості часи.