Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Іноземні мови: 10 цікавих фактів

Іноземні мови: 10 цікавих фактів

Чим можуть зацікавити іноземні мови?

Яку б мову ви не почали вивчати, уникнути складнощів не вийде навіть за величезного бажання. Звісно, ​​заняття з викладачами значно спростять процес навчання. Засвоювати інформацію вам буде зрозуміліше та легше, тому не варто розглядати лише самостійне вивчення. Запишіться на індивідуальні або групові заняття, знайдіть хороші курси італійської мови онлайн або курси німецької мови онлайн, яку ви захочете вивчити. Важливо розуміти, що мовна навичка вимагає максимум уважності, зосередженості, концентрації, мотивації та, звичайно ж, часу.

Однак це чудова можливість для нового, насиченого подіями та людьми, життя. Будь-яка іноземна мова зацікавить вас своєю унікальною історією, схожою, а десь докорінно відмінною структурою, граматикою, лексикою. Як ви звучатимете в новій мові – загадка, але її пізнання варте всіх докладених зусиль. Чудова вимова та володіння чудовим багажем знань – ваші вірні союзники на шляху вивчення інших народів, культур, великих країн і далеких сіл.

10 цікавих фактів

Кожна мова таїть у собі багато цікавих фактів. Розглянемо ті, що вас приємно здивують, породжуючи дедалі більше інтересу до незнайомих діалектів.

1. Арабська мова має 28 літер, написання яких у середині та в кінці слова відрізняється, єврейська – 5 літер, грецька – 1 літеру.

2. Жителі Папуа Нової Гвінеї мають близько 700 мов, серед яких є безліч діалектів для спілкування один з одним.

3. Китайська писемність має ієрогліф, який зображується як дві жінки, які стоять під одним дахом. Він означає «важкість, неприємність».

4. Almost – слово в англійській мові, де всі літери розташовані по алфавіту. Воно єдине та найдовше.

5. Гавайський алфавіт складається з 12 літер.

6. Китайський лист містить понад 40 000 символів.

7. У ескімосів слово «сніг» можна назвати 20-ма різними словами.

8. Африканський континент налічує близько 1000 мов, деякі з яких навіть не мають писемності.

9. Загалом у світі існує майже 6500 мов, проте більш ніж на 2000 розмовляють лише 1000 осіб.

10. Мова суахілі – суміш арабської, португальської та мов африканських племен.

Насправді цікавих фактів набагато більше, але, погодьтеся, після прочитання цих у вас з’явилося бажання дізнатися більше, адже пізнавати нове – одна з найдивовижніших особливостей людини.

Матеріали підготувала редакція мовна онлайн-школа Language School.