Press "Enter" to skip to content

Інтернет-магазин вуликів: зручний спосіб придбати вулик та аксесуари

Бізнес на бджолах потребує від господаря придбання певного обладнання для догляду та розведення сімей бджіл. Найважливішим елементом будь-якої пасіки є вулик. Це спеціальний корпус з дерева чи іншого матеріалу, де розміщуються рамки, які дозволяють бджолам збільшувати сім’ю, створювати запаси меду, лікуватися, переховуватися від несприятливих умов та зимувати.

Тому до вибору вулика потрібно ставитися з максимальною відповідальністю. Правильно підібраний вулик буде найбільш ефективним та зручним у використанні. Наш інтернет-магазин вуликів пропонує купити вулики з натурального дерева, який не має запахів, які можуть нашкодити бджолам.

Огляд різних типів вуликів та їхнє застосування

Наш інтернет-магазин пропонує досить великий вибір вуликів, які можуть підійти майже будь-якому пасічнику. До найбільш популярних вуликів в нашому каталозі можна віднести:

  • Вулик-лежак;
  • Багатокорпусний;
  • Рогатий;
  • Український.

Рогатий вулик. Незважаючи на свою давність, цей вид вулика все ще має свою популярність. Обслуговування такого вулика досить зручне, адже відбувається догляд не окремих рамок, а корпусів. Вони розміщуються один на одну, що створює досить високу та зручну для догляду конструкцію. Рогатий вулик є відмінною альтернативою альпійського вулика.

Вулик-лежак. Є досить популярним та давнім видом. Вулик-лежак найбільш простий та зручний в обслуговуванні. Доглядати за бджолами в ньому легко зможуть підлітки чи початківці. В ньому немає складних конструкцій чи перегородок. Під кришкою вулика знаходяться рамки, які розміщуються по всій ширині. Недоліком вулика є необхідність обслуговувати рамки, а не корпуси.

Багатокорпусний. Є найбільш популярним варіантом. Він розроблений більше для професіоналів, які мають достатній досвід, та зможуть використати всі основні переваги багатокорпусного вулика. Цей вид дозволяє швидко доглядати за бджолами, так як він не має рамок. Однако він дозволяє створювати окремі корпуси для підкормки, розміщення вощини, перегородки чи інших потрібних елементів.

Магазин «Парк Плюс»: широкий вибір вуликів та пасічного обладнання

Завдяки широкому асортименту товарів, наш інтернет-магазин вуликів дозволяє купити вулики необхідної кількості та якості від виробника. Ви можете обрати вулики в залежності від площі вашої пасіки та умов клімату. У нас є вулики, які підходять, як для прохолодного клімату, так і для більш сприятливого. Наш інтернет-магазин вуликів пропонує лише якісні вулики, які є у постійній наявності.

Купити улій: як знайти ідеальний вулик для своїх бджіл

Кожен вид вулика має свої переваги та особливості, тому під час вибору потрібно враховувати свій досвід, умови розміщення пасіки та інші характеристики. В-першу чергу, потрібно врахувати свій досвід. Новачкам-початківцям варто розглянути лежачий вулик чи український. Вони мають більш просту конструкцію, яка дозволяє доглядати за бджолами ефективно, навіть при допущенні помилок. Конструкція таких вуликів генетично сумісна бджолам, тому вони легко зможуть там адаптуватися.

Якщо ви професіоналам, або умови розміщення пасіки несприятливі, варто розглянути більш професійні вулики, такі як багатокорпусні. Досвідчені пасічники можуть розміщувати вощину в окремому місці, а корм для зимівлі в іншому, та багато іншого. Це дозволить попередити ймовірність захворювання.

Інтернет-магазин вуликів: зручний спосіб придбати вулики та аксесуари

Інтернет-магазин вуликів «Парк Плюс» пропонує купити вулику з доставкою по Україні або с самовивозом. Оформити доставку можна буде зручною для вас службою доставки. Оплати вулики можна готівкою або безготівковою формою.