Press "Enter" to skip to content

Меблі для затишної атмосфери сімейних обідів

Обідній набір меблів від магазину RoomDepot допоможе створити теплу сімейну атмосферу у вашій квартирі чи приватному будинку. Тут ви знайдете обідні столи, стільці й табурети, кухонні куточки та лавки у великому асортименті. Підібрані відповідно до оформлення інтер’єру, вони здатні стати острівцем спокою і комфорту, допомогти розслабитися після важкого робочого дня та зарядитися енергією під час чергового прийому їжі.

4yYECn6ltIGPBzRXz6hzRsq6o6qoQT1Z5kt2Nj7l.png

Якими мають бути обідні меблі

Виробники пропонують обідні комплекти меблів та окремі предмети в різноманітних стилях, кольорах, виготовлені з різних матеріалів. Що має їх об’єднувати?

  • Якісні матеріали. Найчастіше використовують ДСП, МДФ і натуральну деревину, які вирізняються тривалістю експлуатації та доступною вартістю. У будь-якому разі матеріал має бути вологостійким та простим в обробленні, а скляні елементи (за наявності) — ще й травмонебезпечними.
  • Товщина корпусу. У більшості випадків вона становить 16 або 25 мм (стандарти відрізняються залежно від країни виготовлення). Що більша товщина, то надійнішою є конструкція.
  • Комплектація. Обідні меблі часто продаються комплектами — наприклад, круглий/овальний/прямокутний стіл із чотирма стільцями чи кухонний куточок, у якому передбачено стіл. Пам’ятайте, що комплект має більш органічний та завершений вигляд, легко стає центральним елементом у кімнаті.
  • Дизайн. Визначається формами та матеріалами. У класичному виконанні наявний шкірозамінник, стримані прямі й заокруглені лінії, у сучасному — незвичайні поєднання кольорів, хромовані та додаткові функціональні елементи на зразок спального місця в кухонному куточку.
  • Практичність. Добре, якщо ви зможете легко позбавитися залишків їжі та іншого бруду. Для цього вибирайте оббивку, яка легко миється чи має водовідштовхувальні властивості.

61skWMFXw2o6CqMMx9e5jPdx0WhSo8lXWk4Kx8F9.png

Купуйте якісні обідні меблі в інтернет-магазині RoomDepot та отримуйте справжнє задоволення від обслуговування та якості виконання. Обирайте виробника з-поміж таких відомих меблевих брендів, як «Меблі Сервіс», «Арбор Древ», «Мікс Меблі» та РКБ. Звертайте увагу на колір і стиль та оформлюйте замовлення зручним способом: просто на сайті чи в телефонному режимі. Менеджери компанії допоможуть підібрати оптимальні за вартістю і стилем обідні меблі, остаточно визначитися з габаритами, якщо у вас невелика кімната, а також запропонують декілька варіантів оплати й доставки у ваш населений пункт.