Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Мобільні зерносушарки: умови експлуатації

Коли в полі потрібно висушити велику кількість зерна, тоді вам необхідно встановлювати мобільні зерносушильні комплекси (МСЗ). Мобільні зерносушарки — це комплекс, що складається зі спеціальної техніки, а також сушильного комплексу. На сайті www.life-bud.com.ua/zernosusharki можна ознайомитися з представленим обладнанням. Техніка адаптована під індивідуальні умови експлуатації.

Технічні умови експлуатації

Сушильний комплекс включає в себе: бункер для зерна, який оснащений системою аспірації, для очищення повітря, обертову сушарку, конвеєр, вентилятор, димосос і систему управління.

Мобільні зерносушарки: плюси і мінуси використання:

  • Дозволяє зменшити втрати при сушінні пшениці до 25 %, при сушінні ячменю і жита – до 35 %.
  • Під час сушіння зерна мобільний зерносушильний комплекс не виділяє тепла, тобто не руйнує його, в результаті чого воно не окислюється і не втрачає свої корисні властивості.
  • Крім того, така зерносушарка відрізняється високою продуктивністю: при сушінні зерна Пшениця може висушити до 15 тонн за 2 години, ячмінь і жито – до 9 тонн/год.
  • Якщо порівнювати їх з іншими зерносушарками, то за деякими показниками вони поступаються (наприклад, мають меншу продуктивність).

Серед мінусів мобільних зерносушарок можна виділити більш високу вартість і великі габарити, що ускладнює їх використання в невеликих господарствах, і, нарешті, на їх придбання не завжди вистачає коштів. Однак ці мінуси можуть і компенсуватися.

На що звернути увагу?

Наприклад, якщо ви займаєтеся тільки однією культурою, то вам простіше буде купити одну зерносушарку, ніж кілька різних: одна буде працювати на сушінні одного виду зерна, а друга – на іншій культурі.

І на завершення потрібно відзначити, що мобільні зерносушарки – це хороший варіант сезонного бізнесу, їх доцільно використовувати, коли потрібно швидко висушити невелику кількість зерна. При їх виготовленні використовуються якісні матеріали, які відрізняються високою зносостійкістю. Тому такі агрегати вважаються довговічними.

В цьому випадку ваш прибуток буде залежати від попиту, а він, як відомо, непостійний. Так що потрібно буде враховувати ці особливості, щоб бізнес окупився і приніс прибуток. Але є і ще один мінус у мобільного сепаратора. Він полягає в тому, що сушка великої кількості зерна займає багато часу. А ось мала продуктивність таких установок є їх головним недоліком.