Press "Enter" to skip to content

Надійний партнер у класичній та ветеринарній операційній — український виробник ЕХВЧ Надія-4

Завдяки сучасним технологіям медицина та ветеринарія стають усе ефективнішими. На особливу увагу заслуговує такий широко розповсюджений прилад, як електрохірургічний коагулятор.

nqWvrIfYyea9hBG9nqTOapeOu9mtmyUSrdZGHOkr.jpg

Для чого потрібен електрохірургічний коагулятор

Професійний електрохірургічний апарат — це спеціалізований медичний прилад, який за допомогою електричної енергії зупиняє кровотечі, розрізає тканини й виконує інші маніпуляції. Це універсальний інструмент, який використовується у класичній медицині та ветеринарії під час виконання хірургічних втручань. Він дає можливість контролювати кровотечу шляхом коагуляції (згортання) кровоносних судин під час розрізання тканин і видалення новоутворень.

Електрохірургічні високочастотні апарати бувають двох видів:

  • Монополярні. У приладах цього типу електричний струм тече від електрода пристрою через тіло пацієнта до заземлювальної прокладки, розміщеної на шкірі пацієнта. Монополярна коагуляція дає можливість коагулювати судини та розрізати тканини на відстані від пристрою.

  • Біполярні. Такі прилади мають два вбудовані електроди, розташовані в безпосередній близькості один до одного. Коагулятори цього типу часто використовуються для делікатних, «ювелірних» процедур, де вирішальне значення має точність рухів.

Як працює електрохірургічний коагулятор

Інструменти для коагуляції (зокрема, коагулятор Надія 4) використовують контрольовану електричну енергію до цільових тканин.

Якщо розглядати маніпуляцію покроково, то вона має такий вигляд:

  • хірург або ветеринар підбирає відповідний електрод і розташовує його поблизу чи на тканині, на якій заплановане втручання;

  • після активації прилад спрямовує електричний струм на тканину через електрод;

  • струм генерує тепло, яке можна регулювати залежно від бажаного ефекту;

  • тепло коагулює кровоносні судини, ефективно зупиняючи кровотечу та розрізаючи тканини, якщо це необхідно.

Де замовити якісний коагулятор для медицини та ветеринарії

Високочастотний електрохірургічний апарат — незамінний помічник хірургів як у класичних, так і у ветеринарних операційних. Найкращим рішенням для сучасних клінік є зручний, простий у використанні, надійний та безпечний коагулятор НАДІЯ-4.

Прилад НАДІЯ-4 розроблений фахівцями Науково-дослідного інституту прикладної електроніки Київського політехнічного інституту та виготовляється в Україні. Серед його беззаперечних переваг — компактність, мобільність, ефективність та доступна ціна. До того ж в офіційного дистриб’ютора виробника ви можете замовити апарат Надія 4 за ціною, нижчою від ринкової.

kK7kMW45GkHFU8ODGEEI5EvqcvlrRhMjCaCENxHT.jpg

Надія-4 — ваш надійний асистент для виконання будь-яких завдань у медицині та ветеринарії. Переконайтеся в цьому самі!