Press "Enter" to skip to content

Обираємо стіл-книжку

Стіл-книжка – це необхідні меблі в сучасному будинку. Механізм їхньої трансформації подібний до розгорнутої книги. Окрім того його функціонал та компактність дозволяє змінювати розміри, максимально використовуючи простір. Як же правильно обрати стіл-книжку? Читайте далі.

Переваги столу-книжки

Оскільки стіл-книжка – важливий елемент будь-якого інтер’єру, він має певні переваги. До їх числа належать наступні:

  1. Компактність. Завдяки трансформації такі меблі можна легко використовувати навіть на невеликих кухнях.
  2. Функціональність. Стіл-книжка використовується не лише для прийому їжі, але й для зберігання різних предметів.
  3. Простота механізму розкладки. Завдяки цій якості можна дуже швидко скласти та розкласти стіл.

Про різновиди

Якщо ви збираєтеся купити стіл-книжку, то радимо вам завітати до нашого інтернет-магазину за посиланням https://fayni-mebli.com/ua/stol-knizhka.html. Там представлені різноманітні моделі таких меблів. Зокрема, маємо столи-книжки з відділами для зберігання речей. Завдяки ним ви зможете не лише розмістити речі, але й суттєво зекономити простір кухні. Також зверніть увагу на мобільну версію. Вона оснащена невеликими коліщатками, котрі дозволять без труднощів пересунути стіл на інше місце. Ще однією популярною моделлю є обідній стіл-трансформер. Він представлений прямокутною стільницею, яка складається з трьох частин та за необхідності трансформується у повноцінний обідній стіл.

Матеріали виготовлення

Традиційно розкладні меблі виготовляються з дерева. До числа їхніх переваг належать: екологічність, міцність та довговічність. Не менш популярні вироби з ламінованого ДСП. Цей матеріал відрізняється своєю міцністю та легкістю. Для столу-трансформеру також може бути використаний практичний та разом з тим бюджетний варіант – ЛДСП. Такий матеріал чудово витримує перепади температури та вологості. Ефектний вигляд мають моделі, в якості опор для яких використовується ДСП та хромована сталь.

Деякі важливі нюанси вибору

Обираючи стіл-книжку, слід враховувати певні моменти. Так перший з них полягає у функціональності. При виборі тої чи іншої моделі столу варто перш за все орієнтуватися на кількість людей, які будуть за ним сидіти. Наступний момент – наявність додаткових місць для зберігання. Тобто краще обирати стіл, оснащений додатковими шухлядами чи поличками. Важливо також впевнитися у простоті складання та надійності механізму. І наостанок радимо звернути увагу на колірну гаму. Так класичні моделі представлені у бежевих та коричневих відтінках. Цікавими варіантами стануть комбіновані меблі, тобто ті, в яких одночасно поєднуються світлий та темний кольори.