Press "Enter" to skip to content

Огляд ортопедичних матраців для якісного сну

Щоб відновити сили після важкого робочого дня, необхідно повноцінно відпочити. Від міцності сну залежить, чи прокинеться людина сповненою енергією та бадьорістю, чи буде такою самою втомленою, як увечері напередодні. Це залежить від того, чи повністю розслабилися м’язи. Щоб ситуацій із вранішньою втомою не виникало, фахівці рекомендують використовувати для щоденного сну ортопедичні матраци. Завдяки їм надмірне напруження з м’язів зникне, а з ним — і болі у спині.

TU530uY7H9wMnK1YzjcbDn8qVsQ5QyFnkMTaGSf1.png

Який матрац вибрати для якісного сну

Матраци ортопедичні потрібно купувати, зважаючи на такі індивідуальні особливості:

  • вік;

  • вага;

  • зріст;

  • наявність хвороб опорно-рухового апарату;

  • улюблені пози для сну.

Важливо вибирати ортопедичний матрац від перевіреного виробника. Наприклад, гарно зарекомендувала себе торговельна марка КІМА. Це українське сімейне виробництво, яке контролює створення кожного виробу. Завдяки цьому досягається ідеальна якість. Для виготовлення використовують лише безпечні сертифіковані матеріали, а в пружинних моделях розміщують блок Bonnel власного виробництва.

Найпопулярніші матраци ортопедичні двоспальні ТМ КІМА для дорослих такі.

«Талан Люкс»

Безпружинний ортопедичний матрац із натуральним наповнювачем. Перфорований латекс і кокосова койра чергуються між собою, забезпечуючи ідеальну жорсткість, що підходить для більшості людей. Матрац має ефект «Зима-Літо» завдяки шару вовни мериноса. До виробу додається жакардовий чохол преміальної якості.

Soft 1

Двосторонній ортопедичний матрац «Зима-Літо», де з одного боку виріб має зігрівальний ефект, а з іншого — охолоджувальний. До його складу входять такі матеріали, як овеча вовна, потовщена повсть, пінополіуретан високої щільності, синтепон, кокосова койра, флізелін. Усередині розміщений п’ятивитковий пружинний блок Bonnel.

«Еос»

Бюджетний ортопедичний матрац, в основі якого лежить пружинний блок Bonnel середньої жорсткості. Крім того, використовуються синтепон, флізелін, повсть і пінополіуретан.

Найпопулярніші дитячі матраци

«Грація»

Двосторонній матрац із пружинним блоком Bonnel. З одного боку в ньому — термопресована повсть, а з іншого — латексований кокос. Виріб виготовлений за спеціальною технологією, яка забезпечує природну циркуляцію повітря.

«Малютка»

Безпружинна модель, яка підходить для малюків від народження. Усередині — матеріал нового покоління термофлекс, який має хорошу пружність, повітропроникність та може підлаштовуватися під форму тіла.

SodbiawSCmgloagiDBcUFdQxslpjorqpRbX5H1xD.pngЦіна ортопедичного матраца КІМА залежить від його розмірів та наповнювачів.