Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Особливості мінітракторів

Поряд з важкими тракторами машини невеликої потужності застосовують у багатьох галузях промисловості, в лісовому, комунальному, сільському господарстві. Ними простіше управляти, ніж важкою спецтехнікою. За ціною малогабаритні міні-універсали набагато вигідніше великовагових тракторів — їм потрібно менше палива, запасні частини менш дорогі. Високоякісний мінітрактор Solis дозволяє виконувати широкий спектр робіт, і саме з цієї причини, дана техніка на сьогоднішній день користується великою популярністю в нашій країні.

мінітрактор Solis

Особливості мінітракторів

Мінітрактор — це універсальний середньогабаритний сільськогосподарський агрегат, обладнаний двигуном внутрішнього згоряння із зусиллям до 40 кінських сил. Техніки вважають його проміжною ланкою між мотоблоком для оранки городу і повноцінним великоваговим трактором.

Найчастіше зустрічаються міні-трактора з заднім приводом. Краще зчеплення з ґрунтом при цьому досягається завдяки збільшеним заднім колесам. Варто відзначити, що повнопривідні моделі, зараз зустрічаються також досить часто. Фахівці підкреслюють, що саме такий тип техніки краще справляється з подоланням перешкод на своєму шляху, але за таку прохідність доведеться платити — повнопривідні трактори в порівнянні з задньопривідними аналогами споживають більше палива.

Область сільського господарства включає найрізноманітніші види робіт. Будь-які з них можна виконати за допомогою мінітрактора, забезпеченого відповідним навісним обладнанням. Так, мінітракторну техніку застосовують для проведення:

  • орних та інших землеобробних заходів;
  • посіву та збирання сільськогосподарських культур;
  • роздачі кормів і прибирання хлівів, свинарників та ін.;
  • вантажно-розвантажувальних робіт і транспортування вантажів на невеликі відстані.

Переваги мінітракторів

На сьогоднішній день величезна кількість людей для полегшення сільськогосподарських робіт віддають перевагу покупці мінітрактора. Такому вибору сприяють наступні переваги:

  • компактність;
  • мала вага — обумовлює високу маневреність, легкість в управлінні, зменшений вплив на педосферу, що не менш актуально в умовах екологізації агровиробництва;
  • економна витрата паливно-мастильних матеріалів;
  • продуктивність праці;
  • простота обслуговування;
  • приємна вартість: мінітрактор коштує дешевше звичайних тракторів.

Розвиток невеликих фермерських і садових господарств веде до зростання попиту на мінітрактори Solis. Варто зазначити, що при виборі варто звернути увагу не тільки на технічні характеристики машини, але і на умови її майбутньої праці: розмір ділянки, тип грунту, які будуть додаткові завдання для агрегату. Потрібно зважити всі вимоги до машини і виходячи з них підбирати мінітрактор по потужності. Не маловажним фактором є і те, що на одноточкове кріплення навісне обладнання коштує в рази менше, ніж на триточкове. На триточку з маленькою вантажопідйомністю можна буде підключити більшість навісного обладнання, враховуйте цей фактор, коли будете готові купити собі помічника по надійності.