Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Особливості подарункових сертифікатів

Подарункові сертифікати вже давно стали явними лідерами в списку оригінальних подарунків друзям, близьким, колегам і просто знайомим. Різноманітність можливостей, право вибору і простота використання роблять їх з кожним роком ще більш популярними. Оригінальний подарунковий сертифікат Чернівці став засобом від вічного головного болю і відповіддю на питання » Що ж ще такого подарувати?».

Особливості подарункових сертифікатів

Сучасні компанії пропонують сертифікати у вигляді паперових буклетів, пластикових карт або в електронному форматі.
Область застосування паперових подарункових сертифікатів постійно розширюється. Серед великих виробників складно знайти компанію, яка не випускала б брендові купони.

Неважливо, які переваги у іменинника — можна знайти подарунок з будь-якої сфери. В якості подарунка жінці підійдуть сертифікати на косметичну продукцію, брендовий одяг або походи в SPA-центр. А для чоловіків-паперові ваучери для відвідування тренажерного залу, покупки уходовой косметики або абонемент на футбольний стадіон.
За допомогою подарункового купона можна підтримати захоплення всіх членів сім’ї, незалежно від статі і віку.

При виборі подарункового сертифіката ви не обмежені тематикою свята. Паперові купони-доречний подарунок з нагоди Дня народження, Нового року, 8 березня або Дня захисника Вітчизни.

Переваги подарункових сертифікатів

На сьогоднішній день величезна кількість людей дарують своїм близьким людям подарунковий сертифікат. Такому вибору сприяють наступні переваги:

  • Економія часу. По-перше, за сертифікатом можна зайти безпосередньо в точку поширення, а можна замовити його по інтернету. По-друге, не доведеться витрачати купу часу на те, щоб вибрати хороший подарунок.
  • Право вибору. Ті компанії, які займаються подарунковими сертифікатами, надають право вибору. Тобто, ви вибираєте категорію (Екстремальний спорт, Краса і здоров’я, хобі і т.д.), і одержувач просто вибирає зі списку те, що йому найбільше до душі.
  • Фіксована вартість. Такий подарунок можна придбати хоч за рік до урочистої події. У сертифікаті вказуються терміни використання, за які одержувач його може реалізувати. Тобто, ви не витратите більше тієї суми, яку запланували.
  • Краще, ніж гроші. Деякі сертифікати пропонують не послугу, а певну суму грошей. Припустимо, ви знаєте, що ваша подруга хоче собі сумку, але не впевнені, що вгадаєте з вибором. Ви йдете в магазин, купуєте сертифікат на певну суму, даруєте його, і подруга зможе піти і витратити ці гроші на те, що їй сподобається. Це набагато естетичніше, ніж грошовий конверт.
  • Оригінальність. Гуртки, альбоми, косметичні засоби, канцелярія, гаманці – все це вже було і не викликає такого ажіотажу у одержувача, як, скажімо, подарунковий сертифікат на ту послугу, на яку зазвичай немає часу і грошей. І якщо просто так сходити в спа-салон або стрибнути з парашута не випадало можливості, то тепер просто достатньо скористатися сертифікатом.

Подарунковий сертифікат стане відмінним вибором і напевно порадує обдаровуваного, якщо ви точно знаєте чим він або вона захоплюються, але не можете вирішити яку конкретно річ подарувати – таким чином ви вбиваєте «двох зайців одним махом» – і людині сюрприз, і можливість вручити правильний подарунок.