Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Переваги клінкерної цегли

Клінкерна цегла від виробника використовується для обробки вхідних груп в офісних центрах, для облицювання фасадів адміністративних будівель, магазинів, офісів, громадських закладів, а також для декорування та облицювання цоколів. Для облицювання фасадів клінкерна цегла використовуються у випадках, коли необхідно отримати міцність на стиск М200, а для облицювання стін будівель — у випадках з підвищеною вологонепроникністю. Підібрати потрібну цеглу можна на сайті https://www.eos-klinkier.com.ua/ua/catalog/brick_klincers/.

Переваги клінкерної цегли

При виробництві клінкерної цегли використовуються натуральні матеріали, такі як глина і пісок. Клінкерна цегла не схильна до деформації, зберігає свій первісний колір, тому що в його виготовленні застосовуються тільки натуральні барвники. Клінкери не горючі, не гниють і стійкі до ультрафіолету. Ці властивості роблять їх незамінними при використанні в місцях з підвищеною вологістю. Крім цього, вони:

  • мають естетичний вигляд;
  • мають високі показники по міцності;
  • стійкі до впливу хімічно агресивних речовин;
  • пожежобезпечні;
  • не схильні до деформації.

Клінкерна цегла володіє високою морозостійкістю. Як правило, клінкерну цеглу виробляють з високоякісної глини, яка проходить очистку та випал при температурі від 1000 до 1200 градусів. Таким чином глина спікається і стає твердою, а значить, не вбирає вологу, як інші різновиди цегли. Клінкерна цегла може мати абсолютно різний формат, це дає можливість використовувати його для обробки найрізноманітніших об’єктів.

Особливості клінкерної цегли

Клінкерна цегла має більш високі характеристики, ніж звичайна силікатна або керамічна цегла. При цьому вона має меншу теплопровідність і морозостійкість, клінкер є екологічно чистим матеріалом, володіє високим показником по міцності, він може витримувати до 25 циклів заморозки.

Крім цього, він стійкий до появи різних мікроорганізмів і цвілі, а також на ньому не утворюється тріщин або відколів. Особливості клінкерної цегли, завдяки яким її можна укладати прямо на стіну, клінкер має більш високий коефіцієнт вологовбирання, клінкер при замерзанні розширюється більше, ніж звичайна цегла.

Клінкерну цеглу виготовляють тільки з чистої глини. Вона проходить особливу процедуру очищення і подальшого випалення, в результаті глина спікається і стає твердою. У процесі випалу утворюється скло, а також оксид заліза (до 60%). Ці речовини надають клінкеру колір. Після випалу цегли охолоджують і сортують за розмірами. Колір клінкеру може варіюватися від червоного до майже чорного відтінку.