Press "Enter" to skip to content

Підготовка до НМТ у дистанційному форматі: переваги рішення та правильний підхід до вибору курсів

Чим вищі бали будуть отримані за підсумками мультипредметного тесту, тим більше шансів вступити у престижний ВНЗ та здобути професію своєї мрії. Коли необхідна підготовка до ЗНО, онлайн-курси нерідко стають єдиним можливим способом оновити знання та навички. Так, курси віддаленого формату допоможуть якісно скласти зовнішнє незалежне тестування за таких обставин:

  • Проживання у невеликому населеному пункті, де знайти достатньо кваліфікованих викладачів складно чи й неможливо.
  • Необхідність підвищеної турботи про безпеку. В багатьох частинах країни ведуться активні бойові дії, а ризик несподіваних атак присутній у всіх регіонах. При дистанційній підготовці не потрібно нікуди виїжджати з дому – вчитися можна з будь-якого місця, де є стабільний доступ до інтернету.
  • Напружений графік в учня. Коли поряд із навчанням він відвідує мистецьку студію чи спортивну секцію, витрачати зайвий час на дорогу до закладу нераціонально.
  • Потреба в економії коштів. Навчання на дистанційних курсах завжди обходиться у менші суми, ніж при очних заняттях. Завдяки цьому можна подбати про покращення шансів на здобуття бажаної спеціальності майбутнім випускником вдасться без великих витрат.

Крім цього, онлайн-курси забезпечують додаткову зручність для підлітків інтровертів. Надто часті та тривалі соціальні контакти втомлюють їх, тоді як заняття вдома дозволяють у комфортних умовах ефективно засвоювати матеріал.

Як обрати надійний освітній центр, заняття в якому допоможуть якісно скласти національний мультипредметний тест?

Спочатку визначається обсяг навчального матеріалу. Це можуть бути як всі предмети, рівень знань яких перевірятиметься під час НМТ, так і тільки деякі, з огляду на потреби майбутнього випускника. У першому випадку краще вибирати ті центри, які пропонують комплексну підготовку з усіх необхідних дисциплін.

Розглядаючи варіанти, перш за все потрібно звертати увагу на репутацію кожного із закладів. Так, доречно ознайомитися з відгуками, які вказані на сайті центру чи інших ресурсах, поспілкуватися з відвідувачами та їх батьками, аби дізнатися їхню думку. Перевагою буде тривалий час існування та досвід вдалої підготовки випускників, які змогли вступити на бюджетну форму навчання у бажаний ВНЗ. Якщо курси підготовки до ЗНО працюють понад 10 років і мають відзнаки та нагороди – це говорить про професіоналізм та відповідальне ставлення до роботи.

Далі слід впевнитися у кваліфікації викладацького колективу. Всі вони повинні мати профільну вищу освіту, достатній стаж роботи у своїй професії та розуміння, як проходить ЗНО, підготовка до якого здійснюється ними. Часто освітні центри пропонують пробні заняття для учнів – таким чином, можна пересвідчитися, чи комфортно працювати учневі з викладачами за їх методикою, чи зрозуміло подається матеріал.

Програма повинна включати теоретичну та практичну частини з обраних предметів, а також проведення контрольних робіт, зрізів знань та пробних тестів. Щоб батьки не хвилювалися щодо успішності дитини, їм повинен надаватися доступ до електронного журналу.

Важливий аспект – оплата послуг. Якщо заклад надає можливість оплати кожного місяця, а не за весь навчальний курс відразу, це значний плюс – у такому разі відвідування майбутнім випускником курсів не стане ударом по сімейному бюджеті.