Press "Enter" to skip to content

Помилки В Онлайн Покері, Яких Слід Уникати

Сучасні гравці в онлайн-покер — це новітня порода цілеспрямованих і надзвичайно зацікавлених гравців. З огляду на те, що конкуренція зростає, дуже важливо знати про можливі помилки, які ви можете зробити у своїй грі в покер. Помилки в покерних іграх можуть бути зроблені через ваших противників.

Покер пропонує ряд переваг, оскільки це гра, яка вимагає навичок, а це означає, що вона пропонує гравцям можливість отримувати стабільний прибуток.

Оскільки в грі немає переваги для будинку, учасники повинні бути успішнішими за своїх суперників. Зверніть увагу на ці покерні помилки, і ви збільшите свій онлайн покерний рахунок на сайті nwe.com.ua швидше, ніж будь-коли раніше.

Нездатність практикувати

Якщо ви сидите на місці в цій грі, ви позаду. Є гравці, які постійно працюють і розробляють нові стратегії. Щодня доступне нове програмне забезпечення, яке допоможе вам вивчити найкращі стратегії та способи впровадити ці стратегії у вашу власну гру.

Про що вони не замислюються, так це про те, що інші учасники гри можуть працювати більше, ніж вони, і їх бездіяльність може в кінцевому підсумку коштувати їм переваги. Ви не повинні робити цих покерних помилок.

Послідовний захист блайндів

Хоча ви можете отримати розумну плату за захист своїх рук за столом у порівнянні з іншими позиціями, це не привід впадати в божевілля та захищати кожну річ. Багато гравців знаходять виправдання, щоб коллувати багато неохайних рук на блайндах, вважаючи, що економія того варта.

Якщо ви не в позиції, непросто досягти вершини без лідерства в ставках, а якщо ви граєте з надзвичайно різноманітними руками, вам доведеться часто скидати карти або чекати.

Замість того, щоб коллувати багато поганих рук, подумайте про те, щоб скинути їх або розширити діапазон ставок на 3, щоб підвищити свої шанси виграти банк до флопу. Ви повинні уникати цих покерних помилок.

Використання однієї та тієї ж стратегії для тих самих рук

Якщо ви подивитеся на найкращі стратегії гри в покер, більшість рук мають змішані стратегії. Це означає, що ви не повинні грати однаково, щоб досягти найкращого EV для певної роздачі.

Наприклад, перевіряється більшість найкращих пар рук, і іноді вам слід робити невеликі ставки, а в інших випадках робити ставки на великі суми, якщо ви повинні перевірити розв’язувач.

Якщо ви граєте так само з певними руками, ви не отримуєте найкращий EV від своїх рук, але вас також стає набагато легше зрозуміти. Якщо ви подивіться на поведінку гравців, вони помітять, що ви завжди робите ставку на першу пару, і завжди будуть перевіряти вашу другу пару та так само реагувати на це.

Ігнорування опонентів

Якщо ви граєте в живий покер, одним із найважливіших джерел даних є те, що стоїть перед вами. Більшість гравців не мають досвіду приховування правди, і захоплений гравець їх легко впізнає.

Здатність помітити ці ознаки може принести вам багато грошей, оскільки ви зможете визначити ставки, які б не подумали, використовуючи свої руки, або навіть зробити геройські фолди, коли ваш суперник сильний.

Важливо мати точне розуміння ваших теллів, перш ніж діяти відповідно до них, оскільки телли не є загальновизнаними та можуть стосуватися різних речей залежно від того, хто їх говорить. Якщо ви просто здогадуєтеся про значення їхніх історій, можливо, ви захочете пограти в гру!

Ставте більше, ніж можете собі дозволити

Не грайте в азартні ігри, маючи більше грошей, ніж можете втратити, якщо ви граєте. Це необачно для вас, але це може суттєво вплинути на вашу гру. Якщо ви сидите за столом, знаючи, що не можете дозволити собі втратити гроші, які перед вами, ви, швидше за все, програєте.

Це тому, що ви будете боятися приймати ризиковані рішення, необхідні в покері, що може призвести до того, що ви залишатиметеся більш бездіяльними, чекаючи натса, перш ніж вкладати гроші.

Однак натси трапляються не настільки часто, щоб зробити це можливим, і пасивний покер зазвичай програшний; отже, чим пасивніше ви намагаєтеся грати, щоб зберегти гроші, тим вище ймовірність втратити гроші.

Висновок

Оскільки покер — така складна гра, найкраще робити помилки, і це добре! Ніхто не ідеальний! Важливо усвідомити момент, коли ви зробили помилку, і зробити все можливе, щоб її виправити.

Участь в азартних іграх в деякіх випадках може викликати ігрову залежність. Будь ласка, дотримуйтеся правил/принципів відповідальної гри.