Press "Enter" to skip to content

Просторові металоконструкції під замовлення від “Салді М”

Висока міцність, величезні площі перекриття, відсутність вертикальних колон, естетичність – все це про просторові металоконструкції.

По суті – це металеві сітки, призначені для перекриття прольотів від 40 до 140 метрів. Зовні такі конструкції виглядають як сукупність елементів, взаємопов’язаних міцними вузлами і функціонують як єдине ціле.

Компанія “Салді М” виконує просторові металоконструкція під замовлення різного ступеня складності, що вказує на професіоналізм фахівців, грамотний підхід до проектування, виготовлення та монтажу об’єктів.

konstruktsiia-z-metalu-bez-kolon

У чому особливості просторових металевих конструкцій

Особливість просторових покриттів з металу в їх конструкції, що складається з:

  • Прямолінійних елементів опорного контуру
  • Гнучких ниток, прикріплених до опорного контуру під натягом
  • Прогони-розпірок, прикріплених до основних елементів
  • Тонколистового настилу

Різноманіття просторових покриттів можна розділити на основні типи: купола, склепіння, циліндричні оболонки, двоякокриві оболонки, підвісні конструкції і т.д. Вибір того чи іншого типу покриття залежить від призначення об’єкта, особливостей його архітектури, розмірів і технології зведення.

У чому переваги будівництва великопрольотних будівельних конструкцій

Потреба в спорудах з великим внутрішнім простором без проміжних опор постійно зростає. Архітектурні конструкції даного типу застосовуються в будівництві критих стадіонів, ринків, вокзалів, аеропортів, виставкових і торгових центрів, мезеїв. Доцільність застосування таких споруд визначається їх перевагами.

prostorovi-metalevi-konstruktsii-dlia-aviatsijnoi-tekhniky

Позитивні сторони будівництва просторових металоконструкцій:

  • Знижують витрати на матеріали для спорудження об’єкта
  • Перекривають великі площі без проміжних опор, що важливо для спортивних, виставкових, торгових будинків
  • Естетично залучають зовнішнім і внутрішнім дизайном

Металоконструкції просторові від Салді відрізняються міцністю, надійністю в експлуатації і архітектурною виразністю, що відзначається замовниками.

Чому з нами вигідно співпрацювати

У просторових металоконструкцій незаперечні переваги. Але це технічно складні споруди з трудомістким монтажем. Його виконання під силу фахівцям нашої компанії. Вони виконають всі необхідні роботи на високому рівні, від проектування до здачі об’єкта в експлуатацію. Список послуг і розцінки на них можна знайти на сайті компанії.