Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Стрілкове – найкраще місце на Арабатці

Азовське море як туристична локація давно має велику популярність, особливо курорти Херсонської області. Звичайно, йдеться про Арабатську Стрілку, але не всі знають, що розташовані на ній населені пункти різняться, а особливе місце займає село Стрілкове. Про це ми розповімо вам у нашій статті.

Загальні відомості та географія

Село знаходиться в найвіддаленішій частині піщаної коси Арабатська Стрілка, відстань до Генічеська складає близько 40 км. На відміну від інших сіл, географічні особливості Стрілкового виражаються у глибшому морі та структурі берегів. З одного боку берег Стрілецької омивають води Азовського моря, з другого води затоки Сиваш. Адміністративно населений пункт входить до Генічеського району Херсонської області.

Як дістатися?

Основними видами транспорту для того, щоб потрапити на курорт, є поїзди, автобуси та автомобілі. Залізничне сполучення є, мабуть, найпопулярнішим і наймасовішим варіантом. Поїзди приходять на вокзали Генічеська або станції Новоолексіївка, розташованої за 15 км від міста. Більшість автобусів так само зупиняється на автовокзалі Генічеська, але деякі рейси доїжджають прямо до Стрілецького. Для переміщень між населеними пунктами можна вдатися до послуг численних таксистів або скористатися маршрутним транспортом місцевого регулярного перевізника. Для подорожі на власному автомобілі або іншому виді транспорту бажано попередньо продумати маршрут, хоча можна їхати і за вказівниками.

Туристичні особливості

У зв’язку з тим, що Стрілкове знаходиться на цілорічному курорті Арабатська Стрілка, ця туристична локація має великий інтерес для туристів, як влітку, так і взимку. Віддаленість села обумовлює спокійніший відпочинок, найбільше орієнтований на еко-туризм, який все більше розвивається в Україні. Відсутність великої кількості туристів навіть у розпал літа є більш фішкою, ніж недоліком. Стрілецька ідеально підійде всім тим, хто хоче спокійного відпочинку далеко від цивілізації. Втім, це не означає, що тут немає інфраструктури, всі необхідні її елементи є. А враховуючи той факт, що відстань між населеними пунктами Арабатки є досить невеликою, весь спектр розваг можна знайти в сусідніх селах. Море тут найкраще на узбережжі, як і просторі піщані пляжі. Зимовий відпочинок у Стрілковому найбільш цікавий, з огляду на наявність рекреаційного комплексу «Арабатські терми», заснованого на базі радонового термального джерела. Минулий зимовий сезон показав, що бальнеологічний напрямок користується великою популярністю.

Вибір житла

Як на всій території Арабатки у Стрілковому великий асортимент житла для туристів. Умовно можна розділити на 3 категорії:

  • великі бази відпочинку та пансіонати на узбережжі;
  • невеликі приватні готелі та міні-пансіонати;
  • домоволодіння у приватному секторі;

У всіх перерахованих варіантах ви можете знайти як бюджетні пропозиції, так і апартаменти підвищеної комфортності. Ціна залежатиме від розташування закладу, рівня комфорту побутових умов та пори року.