Press "Enter" to skip to content

TENA Pants Plus Night. Висока якість та захист на ніч

У деяких ситуаціях людині можуть знадобитися поглинаючі труси-підгузники для дорослих. Їх використання часто стає причиною психологічного дискомфорту. Саме тому варто підбирати такі моделі, які будуть зручними з фізичної точки зору. Фахівці інтернет-магазину СУХО рекомендують користуватися підгузками TENA Pants Plus Night. Розбираємося, в чому їхні особливості та переваги.

OeksiH6L8LqpDkHPcPqaW8LvwPx3U0k6SVk5zcs0.png

Швидке поглинання та надійне утримання

Компанія TENA пропонує унікальні труси підгузники для дорослих із подвійним шаром адсорбенту. Вони поглинають рідину набагато швидше за звичайні моделі бюджетного класу. Завдяки цьому вдається уникнути протікання навіть в умовах роботи з великими об’ємами.

Завдяки технології Odour Neutraliser підгузки TENA Pants Plus Night 1 надійно зв’язують рідину. Вони мінімізують розповсюдження запаху, забезпечуючи максимальний комфорт для пацієнта під час лікування чи реабілітації після травм. Ця модель створює відчуття свіжості й не допускає подразнення шкіри, що позитивно впливає на здоров’я людини.

Зручна конструкція

Поглинаючі труси підгузники для дорослих виробництва європейської компанії TENA можна використовувати як звичайну білизну. Вони легко надіваються та знімаються — для цього не потрібно докладати зайвих зусиль. Бічні шви розриваються в разі потреби — це полегшує догляд за людиною, яка потребує максимального спокою та не може перевертатися в ліжку.

Експерти інтернет-магазину СУХО також виділяють такі переваги моделі TENA Pants Plus Night Large:

  • наявність внутрішніх бічних бортиків, які запобігають протіканню рідини;

  • еластичний пояс, який можна адаптувати до потрібного розміру;

  • відсутність латексу та інших алергенів, здатних подразнювати чутливу шкіру;

  • здатність пропускати повітря, забезпечуючи ефективну природну вентиляцію шкіри.

Простий підбір

Щоб правильно вибрати труси підгузники для дорослого, варто скористатися рекомендаціями виробника, вказаними на пакованні товару. Ця модель доступна у двох розмірах:

  • M — з обхватом талії від 80 до 110 см;

  • L — від 100 до 135 см.

Якщо фактичний показник на межі між цими класами, варто придивитися до особливостей фігури. Стрункішим пацієнтам підійдуть менші варіанти, повнішим — більші.

AGy610xv3p0M6emjIBwDDzkd0LG0I2bgnywhSQPI.png

Ще один фактор, який впливає на вибір, — об’єм рідини, що поглинається підгузками. Стандартна модель здатна адсорбувати 1440 мл протягом ночі. Якщо вам потрібен більший об’єм, співробітники інтернет-магазину допоможуть підібрати альтернативний варіант.