Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

У чому переваги доставки води?

Ні для кого не секрет – якість водопровідної води далека від ідеальної. Пити таку рідину не можна – її склад може спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям. Але і без води життя неможливе. Вихід простий — пийте воду, яка безпечна і корисна. Її сьогодні нескладно придбати – можна замовити доставку бутильованої води безпосередньо у квартиру, будинок чи офіс.

Сучасна доставка води – це продуманий до дрібниць сервіс та гарантовано висока якість товару. Продукція поставляється у великих 19-літрових бутлях, завдяки чому її вистачає надовго. Не варто турбуватися, що вода не буде використана та зіпсується – після відкривання пляшки рідина придатна для вживання протягом 2-х тижнів, а закриті кулери для води можуть зберігатись до 3-х місяців.

Популярність послуги доставки питної води легко можна пояснити:

  • ви заощаджуєте час, позбавляєтеся необхідності відвідувати магазин і нести важку ношу додому;
  • замовлення бутильованої води можна зробити за телефоном або на сайті, причому залишити онлайн заявку ви можете в будь-який час — як тільки почнеться робочий день оператор зв’яжеться з вами;
  • ви вибираєте зручний собі графік завезення води, більше турбуючись у тому, що ємкості привезуть тоді, коли їх ніхто може прийняти;
  • доставка води здійснюється без запізнень, точно в термін — вам не доведеться змінювати свої плани, чекаючи кур’єра;
  • сулія досить важка — 19 кг, але вам не доведеться піднімати його самостійно — співробітник служби доставки занесе ємкість у квартиру або офіс;
  • ціна бутильованої води нижча, ніж аналогічна продукція в магазинах, до того ж ви можете взяти участь в акціях і скористатися знижками.

Окремо варто зазначити склад такої рідини. Вода проходить кілька стадій очищення та збагачення. Смак приємний, свіжий, при цьому зберігається природна корисність води та усуваються тільки шкідливі домішки. Бутильована вода насичена іонами срібла, багата на вітаміни та мінеральні речовини.

Як можна використовувати бутильовану воду

Воду з ємкостей можна використовувати не лише для пиття у чистому вигляді. Вона ідеально підійде для виготовлення всіх видів страв, у тому числі супів. На такій воді заварюється смачний ароматний чай, готується насичений смаками та ароматами кави. Це відмінний вибір для приготування дитячого харчування, варіння овочів для пюре, додавання до смузі. Дбаючи про здоров’я та харчування подбайте насамперед про воду. Вона має бути корисною, смачною, доступною. Бутлі з водою зручні в застосуванні — їх можна використовувати в комплекті з простим помпою або встановлювати в кулер.