Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Установка вінірів: причини популярності процедури

Вініри — це невеликі, але дуже міцні пластинки, які використовуються найчастіше для створення білосніжних посмішок. Вони бувають, наприклад, керамічними і порцеляновими. Стоматологія активно розвивається і постійно з’являються все більш нові і оригінальні технології і матеріали. Якщо вас цікавлять вініри, то ви можете з усіх питань проконсультуватися з експертами.

зубні вініри у Львові

Особливості вибору матеріалів

Керамічні вініри мають меншу прозорість в порівнянні з порцеляновими, проте вони міцніші. Також вони мають більш високу вартість. Порцелянові вініри не так сильно відрізняються за характеристиками від керамічних вінірів, як попередні.

Стоматологи рекомендують встановлювати композитні вініри, так як вони найкраще підходять для людей, які бажають зробити свою посмішку ще більш білосніжною і красивою.

У тому випадку, якщо ви вирішите встановити порцелянові вініри — пам’ятайте про те, що їх вартість набагато вище попередніх варіантів. Однак в будь-якому випадку ця процедура буде безпечнішою, ніж установка звичайних пломб.

Переваги вінірів:

  • досить низька ціна;
  • швидка установка (протягом 1,5 годин);
  • стійкість до різного роду механічних і хімічних впливів;
  • тривалий термін експлуатації;
  • естетичний зовнішній вигляд.

Вініри не можна встановлювати людям, що страждають на цукровий діабет, при наявності онкологічних захворювань, а також при хворобах, пов’язаних з порушенням обміну речовин. Стоматологія пропонує дійсно унікальні умови по установці вінірів, тому обов’язково варто скористатися пропозицією.

Стоматологія Акварель - Львів

Процедура установки

Установка вінірів-це болюча процедура, яка триває досить довгий час. Щоб отримати білосніжну посмішку, потрібно пройти курс лікування зубів у лікаря-ортодонта. При установці вінірів зуб готується таким чином, щоб він легко міг прийняти форму каркаса вініра. Тому перед установкою вінірів спочатку потрібно пройти процедуру лікування карієсу і пульпіту.

Після цього лікар проводить чистку каналів і пломбування зуба. Потім проводиться корекція тканин зуба, після чого на нього кріпиться вінір. Вініри застосовуються як при наявності дефектів, так і при повній відсутності зубів. На сьогоднішній день вініри можна встановити, як за допомогою стоматолога-ортопеда, так і за допомогою лікаря-стоматолога, який виконує свою роботу в салоні краси. Вінірові накладки виробляються з кераміки або порцеляни. Їх кріплять на зуби за допомогою спеціального клею.