Press "Enter" to skip to content

Ваги для всіх галузей – від торгівлі до промисловості та логістики

Ваги є невід’ємною частиною багатьох галузей, починаючи від торгівлі і закінчуючи промисловими та транспортними підприємствами. Сучасні ваговимірювальні системи від групи компаній METAS пропонують широкий спектр моделей, кожна з яких призначена для специфічних завдань. Всі подробиці про них тут – у каталозі продукції.

METAS є одним із провідних виробників вагового обладнання в Україні. Завдяки високій якості виробництва та інноваційним технологіям, компанія завоювала довіру та визнання як на вітчизняному, так і на міжнародному ринках.

У цій статті розглянемо основні види ваг, починаючи від торгових та закінчуючи автомобільними та монорейковими.

Торгові ваги

Це один із найпоширеніших типів ваг, що використовуються в роздрібній торгівлі, на ринках та в магазинах. Вони призначені для зважування товарів, що продаються на вагу. Сучасні торгові ваги часто оснащені цифровими дисплеями, що дозволяє точно визначити вагу та вартість товару, а також акумулятором, щоб не залежати від електропостачання торгової точки.

Автомобільні ваги

Призначені для зважування транспортних засобів, таких як вантажівки, фури та інші великі автомобілі. Вони використовуються на складах, промислових підприємствах, логістиці та інших сферах, де необхідно точно визначити вагу транспорту разом із вантажем.

Монорейкові ваги

Це спеціалізований тип ваг, що застосовується у харчовій промисловості. Наприклад, вони використовуються для зважування туш та інших продуктів, які переміщуються монорейковими шляхами.

Платформні ваги

Також з високою вантажопідйомністю – застосовуються у складських комплексах, логістичних та розподільчих центрах, на промислових підприємствах.

Вагонні ваги

Назва говорить сама за себе. Таке обладнання часто зустрічається на залізничних станціях та терміналах, великих підприємствах та логістичних комплексах із залізничними під’їздами.

Бортові та кранові ваги

Їх встановлюють на вантажні автомобілі та спецтехніку, у тому числі на ту, що використовується у сільському господарстві або під час будівництва. Ваги легко інтегруються з крановим обладнанням, тому актуальні для застосування і в портах.

Крім того, до основних представників ваговимірювального обладнання входять і інші ваги:

  • бункерні,
  • для тварин,
  • медичні,
  • палетні,
  • рокла,
  • фасувальні та ін.

МЕТАС пропонує широкий асортимент сертифікованого ваговимірювального обладнання, що відповідає найвищим стандартам якості та надійності. Впровадження інновацій та сучасних технологій виробником допомагає через системи управління та автоматизації інтегрувати ваги у загальні виробничі та логістичні процеси, оптимізувати їх.

На завершення варто повторити, що ваги є важливим інструментом для багатьох галузей економіки, забезпечуючи точні виміри та покращуючи ефективність процесів. Кожна модель має свої унікальні характеристики та призначена для вирішення специфічних завдань.