Press "Enter" to skip to content

Великий вибір післяопераційних ортопедичних бюстгальтерів від ТМ Аніта

Однією із турбот жінок відразу після мастектомії є одяг. Що я можу носити? Що змусить мене виглядати нормально та почуватися красивою? Що одночасно зручно, привабливо і безпечно? Це включає роздуми як про бюстгальтери і протези, так і про одяг у цілому. Вибір купальника чи бюстгальтера – складне завдання навіть у найкращі часи, але планування одягу після операції на грудях ще складніше. Наші клієнти не готові змиритися з тим, що їх дні в спокусливому одязі пройшли, тому ми пропонуємо безліч різних стилів, а наша нижня білизна після мастектомії надихне багатьох жінок.

Тож з чого почати?

Бюстгальтер після маммопластики. Цьому предмету гардероба слід приділити найбільше вашої уваги, адже він безпосередньо стикатиметься з травмованою частиною тіла, що загоюється. Виберіть відповідний бюстгальтер після операції на нашому сайті. Підібрати розмір та зручну модель саме для вас допоможуть наші консультанти.

Для тих жінок, які турбуються про шрами, більшість моделей забезпечують гарне покриття з боків, але без відчуття, що ви прикриваєтеся.

Ви також можете підібрати упальник після операції та безліч різних підходящих плавок. Всі моделі добре підходять як стильний варіант після мастектомії.

Яким має бути ортопедичний бюстгальтер після мастектомії

Безпосередньо після операції найзручнішим одягом буде бавовняний вільний топ. Вони також мають вбудовані бюстгальтери (наприклад, як у деяких купальних костюмах), які можуть утримувати м’який протез.

Більшість жінок готові до протезування грудей приблизно через місяць після мастектомії. Якщо у вас була мастектомія без реконструкції, можливо, вам доведеться внести деякі зміни до свого гардеробу. У більшості жінок є невелика западина на грудях над тим місцем, де раніше були самі груди. Пам’ятайте, що тканина молочної залози піднімається досить далеко нагору по грудях. Якщо вам байдуже, чи побачать це інші, не проблема. Якщо вам не байдуже, можливо, доведеться перестати носити топи з глибоким вирізом. Є кофточки та бюстгальтери для мастектомії зі смужкою мережива або якимось іншим гарним елементом зверху; це може вирішити проблему.

Вибираючи одяг у перші дні, вибирайте вільні та великі топи, що застібаються спереду на гудзики. Спочатку піднімати руки над головою може бути незручно чи навіть неможливо.

Ви можете взагалі не носити протез. Вільні светри, куртки або шарфи, накинуті на шию та плечі, можуть приховати плоскі груди. Деякі жінки почуваються комфортно і не носять компресійний бюстгальтер після маммопластики, не намагаються приховати свою втрату. Це може спрацювати особливо добре, якщо у вас була двостороння мастектомія.

Яким би не був ваш вибір, пам’ятайте: ви така сама жінка, якою завжди були. Просто сміливіша, мудріша і ще красивіша. Ми дуже вдячні нашим покупцям за те, що вони діляться з нами своїм досвідом. Якщо вам потрібна додаткова інформація, бюстгальтер післяопераційний, пляжний одяг після операції або допомога, будь ласка, зв’яжіться з нами, тому що ми будемо раді допомогти вам знайти ідеальний одяг після операції та сподіваємося, що ви також зможете знайти більше впевненості у собі з одягом від Anita.