Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Як доглядаті за тепличними квітами

Ці рослини вигідно вирізняються з-поміж інших. Їх зовнішній вигляд дивує та розчулює одночасно. Кожен, хто бачить такі кімнатні квіти, бажає придбати їх для подальшого вирощування. Але перш варто дізнатися, яка добрива для тепличних рослин підходить.

Освітлення для сукулентів

Добрива для тепличних рослин додається для інтенсивного росту квітів. Зазвичай сукуленти розміщують на підвіконні, але якщо вікна знаходяться з північної сторони, то потрібно забезпечити рослини додатковими джерелами світла.

Незважаючи на те, що основна частина віддає перевагу прямому світловому потіку, існують види, які потребують висвітлення не весь день, а лише вранці та ввечері. Якщо не врахувати цю особливість, то великий ризик спровокувати опіки у рослин і допустити їх обгорання. У зв’язку з цим, перед придбанням таких кольорів необхідно вивчити особливості по догляду за кожним видом. Так вийде зробити правильний вибір і допомогти рослині благополучно розвиватися.

Полив та зволоження

Вважається, що полив – це просте завдання, оскільки рослини не вимагають великої кількості вологи. Але це поверхове судження. Насправді, система поливу повинна відрізнятися в залежності від сезону, та температури вологості.

Полив сукулентів необхідно проводити за правилами:

З приходом весни та до закінчення осені, коли квіти інтенсивно ростуть, їх необхідно поливати 1 раз в 8-12 днів, при цьому варто орієнтуватися на ступінь зволоження субстрату.

У зимовий сезон, коли рослини відпочивають, потрібно поливати їх 1 раз на місяць, якщо температура в приміщенні зберігається в межах 12-13 градусів, пару раз на місяць, якщо температура повітря становить 8-10 градусів.

Підготовка субстрату

У дикому середовищі рослини звичайно виростають в грунті, що містить пісок та щебінь. Тому земля для також повинна містити дані компоненти. Крім того, субстрат повинен бути прорихленним, легким, пропускає вологу та кисень.

Квітникарі-професіонали, готуючи грунт, змішують інгредієнти самостійно, орієнтуючись на потреби кожного виду сукулентів. Новачкам можна придбати готові суміші в садівничих магазинах. Грунт включає в себе розпушувач: пісок, гравій або вапно. Також в суміш можна внести активоване вугілля для пухкості грунту.

У нову землю рослини потрібно пересаджувати по весні. Молоді квіти рекомендується пересаджувати 1 раз в рік, а дорослі – 1 раз в пару років. Проводити пересадку під час формування бутонів і цвітіння не можна.

Підживлення

Ктвітам потрібні періодичні добрива на основі поживних елементів. Можна придбати готові склади в магазині, наприклад, концентроване добриво Пуршат-М для сукулентів. Але незалежно від того, куплена суміш або складена самостійно, потрібно підгодовувати рослини відповідно до правил, зазначеними нижче:

• не можна застосовувати добрива в зимовий період, коли квіти відпочивають;

• слушна нагода для підгодівлі — весна. Але не варто удобрювати сукуленти частіше 1 рази в 1-2 місяці.

Під час приготування суміші варто пам’ятати, що для цих рослин потрібно слабка концентрація – менше, ніж у інших квітів.