Press "Enter" to skip to content

Знайомство з італійським брендом Santoni

Продукцію італійського бренду Santoni вибирають любителі якісного шкіряного взуття, сумок та аксесуарів. Незмінно елегантний стиль та використання натуральної шкіри допомогли компанії прославити на весь світ. Вироби класу люкс приваблюють людей, які цінують індивідуальний стиль і прагнуть наголосити на своєму статусі.

Трохи про історію походження Santoni

Свою історію компанія починає в 1975 році, коли подружжя Антоніо та Роза Сантоні відкрило майстерню з виготовлення чоловічого взуття. Набір власної компанії майстрів сприяв тому, що підприємство виділилося на тлі конкурентів та напрацювало власну клієнтську базу.

Поєднання традиційних прийомів із сучасними технологіями дозволило отримувати в результаті якісні вироби, що мають стильний зовнішній вигляд. Незважаючи на багатовікові традиції, майстри вдосконалювали свої навички, вивчаючи актуальні тенденції, техніки та методики роботи з матеріалом. Такий підхід до справи дозволяв пропонувати покупцям нові модні товари.

Теплі чоловічі черевики

Наразі керує компанією вже друге покоління Сантоні – Джузеппе та його сестра Іліна. Починаючи з 2005 р. асортименти поповнили колекції жіночого взуття. Також серед продукції можна знайти сумки, ремені та гаманці. Крім класичних пар взуття, бренд випускає кросівки, які виготовлені їх замші або натуральної шкіри, за рахунок чого вироби мають підвищену зносостійкість і зручність.

За якими ознаками дізнаються взуття

Деякі моделі створюються за допомогою великого обсягу ручної праці, рант пришивається вручну до інших елементів конструкції. За бажанням клієнти можуть замовити виготовлення колодки, яка буде створена з урахуванням анатомічних особливостей власника. Для виготовлення взуття використовується високоякісна натуральна шкіра з глянсовою або лакованою поверхнею, в деяких випадках вона прикрашена принтом.

Серед особливостей колекцій виділяють:

  • різноманітність кольорової гами;
  • зручність протягом усього часу носіння;
  • технологія тривимірного фарбування, яке виготовляється вручну.

Кросівки з хутром

За рахунок особливого отримання потрібного відтінку та нанесення фарби отриманий відтінок відрізняється насиченістю та глибиною, а також виглядає у ретро-стилі, набуваючи благородного оформлення під руками майстрів. Підкладка також виготовляється зі шкіри, а для демісезонних або зимових пар – з натурального хутра. Шкіряна або гумова підошва відрізняється гнучкістю та стійкістю до зносу. Класичні сумки та аксесуари доповнять діловий чи повсякденний образ.