Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Знижки та акції в бюро перекладів

Багато хто, хто звертається до бюро перекладів Translation Studio для замовлення послуг, хотів би отримати знижку. Незважаючи на те, що знижки в цій сфері не є поширеним явищем, отримати їх все-таки можна навіть на замовлення невеликого обсягу. Якщо Ви хочете більше дізнатися про агента, його історію, послуги, пропонуємо перейти за посиланням на сайт, де міститься вся необхідна Вам інформація — https://www.byuroperevodov.com.ua.

Як можна отримати знижку

Найпростіший спосіб отримати знижку на замовлення – оформити його через спеціальну форму на сайті. Надсилаючи документи через заявку та вказуючи, що хочете отримати бонуси, Ви можете отримати знижку у розмірі 5% незалежно від обсягу вашого документа. Варто зауважити, що при замовленні великого обсягу, наприклад, від 10 тис. грн, Ви можете запросити у менеджерів знижку більшого розміру і найчастіше вони радісно погодяться її Вам надати. Зазвичай розмір знижки при замовленні великого обсягу може становити. 10% — 15%.

Як зрозуміти, чи можу я отримати знижку

Хочемо звернути увагу, що 5% ви можете отримати на замовлення будь-якого обсягу, якщо воно оформлене через бланк заявки на переклад, що розміщено на сайті агентства. Однак, Ви можете приблизно прорахувати вартість замовлення самостійно і дізнатися, чи можете ви претендувати на знижку більшого розміру. Для Вашої зручності посилання ми розмістили далі — https://www.byuroperevodov.com.ua/tseny/ . Просимо звернути увагу, що ціна вказується за 1800 знаків з пробілами, що дорівнює 1 сторінці А4, 14 шрифтом. Далі вам необхідно прорахувати кількість символів у вашому документі. Це можна обчислити за допомогою програми Word/Pages, в яких передбачено розділ зі статистикою документа. Потім, Ви ділите кількість фактичних символів на 1800 і отримуєте цифру з кількістю перекладацьких сторінок, яку необхідно помножити на вартість, зазначену в прайсі за конкретну мову. Таким чином Ви можете дізнатися навіть не про приблизну, а точну вартість перекладу Вашого документа.

Якщо вартість вашого замовлення перевищуватиме 5-7 тис. грн, Ви можете попросити у менеджерів знижку понад 5%.

При необхідності заврення документів ви можете спочатку прочитати про цю процедуру за посиланням на сайт — https://www.byuroperevodov.com.ua/notarialniy-perevod-dokumentov/ .

Найвірогідніший спосіб зрозуміти, на що можна розраховувати — це дочекатися відповіді від співробітників компанії з розрахунком вартості та термінів виконання замовлення. Іноді це можливо без усунення термінів виконання, іноді знижку можуть надати в обмін на збільшення терміну здачі готового замовлення.