Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Чим відрізняється звичайне фарбування волосся від фарбування з використанням клімазону

Бажаєте, щоб фарбування було ефективнішим? Спробуйте послугу фарбування за допомогою клімазону! Ви не тільки отримаєте інтенсивний колірний пігмент, але й заощадите час на фарбування. Фарба довго не вимивається.

Коли ви приходите в салон на фарбування волосся, то майже ніколи не замислюєтеся про те, які засоби використовуватиме майстер для отримання результату, які прилади, обладнання він задіє.

Нещодавно у перукарів не було спеціального обладнання та спеціальних засобів, тому про різноманітність зачісок доводилося тільки мріяти. Сучасникам доступні новинки у сфері послуг перукаря та досвідчені фахівці. Тепер навіть сам процес створення зачіски, будь-які маніпуляції з волоссям проходять швидше, безпечніше для здоров’я шевелюри та приємніше. Багато апаратів також полегшують працю перукаря.

Що за штука – клімазон

Клімазон — апарат, спочатку створений німцем Кегелем для сушіння волосся. Перша модель була складною, громіздкою, важкою, але вона звільняла руки майстра. Сушуари відомі давно. Бабусі та дідусі, можливо, і їхні діти та онуки, пам’ятають, як величезні агрегати сильно шуміли. Але сьогодні агрегати виконують ще кілька корисних функцій.

Зовні клімат схожий на сушуар. З його допомогою можна виконати: інтенсивне та швидке фарбування, лікування волосся та хімічну завивку.

Бажаєте, щоб фарбування було ефективнішим? Спробуйте послугу фарбування за допомогою клімазону! Ви не тільки отримаєте інтенсивний колірний пігмент, але й заощадите час на фарбування. Фарба довго не вимивається.

У чому секрет дії? Професіоналам відомо, що шкіра голови прогріта по-різному. Швидкість хімічної реакції різних ділянках визначається їх температурою. Щоб впливати на цей процес, фахівці застосовують кліматозон.

Чим швидше проходить вплив на структуру волосся, тим краще для збереження їхнього здоров’я. Клімазон прискорює процес, змушує компоненти діяти на волосся, а чи не на шкіру голови.

На відміну від сушуара апарат працює як інфрачервоний випромінювач. Компоненти фарби швидше потрапляють усередину волосся. З його допомогою майстер фарбує, завиває і лікує волосся та шкіру голови.

Спеціалісти радять спробувати процедуру фарбування волосся із застосуванням клімазону, якщо ви невдало пофарбували волосся у минулому або довго застосовували гарячу плойку. Якщо волосся випадає, втрачає блиск, його потрібно відновлювати сучасними засобами та кліматазоном.

Клімазоном можна насичувати озоном пошкоджене волосся. Шевелюра перетворюється: росте інтенсивніше і стає густішою, набуває силу та блиску. Поспішайте записуватись на процедуру!