Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Сам собі стиліст — як підібрати одяг онлайн

Як купувати одяг онлайн? Поради для вдалого шопінгу.

Онлайн-шопінг став актуальним під час пандемії з таких причин:

  • не потрібно нікуди виходити;
  • купувати можна в будь-який час;
  • в магазинах немає черг;
  • величезний вибір одягу.

Ми зібрали для вас фішки та секрети вдалого й бюджетного онлайн-шопінгу.

Як правильно підібрати розмір одягу онлайн?

Зазвичай, недоліки онлайн шопінгу полягають у тому, що одяг не можна помацати та приміряти. Саме через те, що деякі дівчата бояться промахнутися з розміром, вони відмовляються від онлайн-шопінгу. Проте можна скористатися послугами, котрі пропонує онлайн стиліст.

Не дивіться на те, як сидить річ на моделі

Найчастіше одяг на сайті демонструють на моделях. Зазвичай це дівчата тендітної статури ростом від 175 см. Не всі з нас мають такі параметри. Тому, чим далі ви від параметрів цієї дівчини, тим менше потрібно звертати увагу на те, як сидить на ній річ. Якщо, скажімо, на такій моделі плащ розміру S закінчується трохи нижче колін, то, наприклад, у дівчини з ростом 165 см, плащ цього ж розміру точно буде закінчуватися нижче.

Користуйся таблицею розмірів

У кожного онлайн-магазину є своя таблиця розмірів. Зазвичай вона розташовується поряд із кнопкою вибору розміру речей. Там вказані параметри для кожного розміру. Тобто обхват талії, грудей та стегон. Талію ми вимірюємо в найвужчому місці, а стегна і груди — у найширшому.

Одні й ті ж параметри в різних брендів можуть виявитися різними розмірами. Крім цього, у деяких брендів прописані розміри самого виробу. Наприклад у сорочки це буде довжина по спині, довжина рукава, ширина плечей тощо.

Як підібрати речі за цими параметрами? Для початку, дістаємо улюблену відповідну сорочку із шафи, вимірюємо довжину рукава, спини, ширину плеча. А потім ці виміри порівнюємо з параметрами сорочки на сайті. Замовляємо ту, що відрізняється в сантиметрах найменше.

Замовляйте відразу кілька розмірів

Варіант для тих, хто боїться похибок у своїх вимірах і для тих, хто знає про особливості своєї фігури (широкі стегна, вузькі плечі, відсутність талії тощо). Але в цього варіанту є свої недоліки. По-перше, оплачувати доведеться доставку всіх розмірів. Тобто, якщо у вас немає зайвих коштів — полиште цей варіант. По-друге, на якийсь із варіантів точно потрібно оформляти повернення.

Користуйтесь послугами ательє

Дуже часто буває так, що ви довго не можете знайти одяг з ідеальною посадкою. Тому не треба відмовлятися від речі та повертати її, через дрібний недолік, який може виправити кравець. Наприклад, він може поправити довжину рукава, піджака або сукні, вшити штани, джинси, спідницю в талії. Водночас річ буде виглядати естетично, сидіти добре, а за такі зміни в крої ви не віддасте багато грошей.

Не бійтесь зробити помилку у виборі

Якщо після всіх вимірювань ви однаково боїтесь, що річ не підійде, просто згадайте про те, що ви в будь-який момент можете зробити повернення. Абсолютно у всіх великих брендових онлайн-магазинів є можливість повернути замовлений товар. Немає повернень тільки в дрібних брендів, які продають свою продукцію тільки через Instagram.

Ось із ними потрібно бути обережнішими та завжди уточнювати, чи можна повернути товар і кошти. У переважній більшості магазинів, повернення товару відбувається без проблем. Обов’язково потрібно заздалегідь ознайомлюватися з умовами (як повернути, куди повернути, коли буде повернення грошей тощо). Ця інформація завжди є на сайті.

Читайте відгуки

На жаль на сайтах, де представлений тільки один бренд, відгуків на одяг немає. Але на платформах, які продають одяг відразу декількох брендів, можна дізнатися думку від тих, хто вже купував товар. І цим треба користуватися. Радимо читати та звертати увагу більше не на переваги товару, а на його недоліки.