Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Чи варто купувати авто з США

Автомобілі зараз є практично у кожної сім’ї, в деяких навіть по два-три. Останнім часом багато споживачів вважають за краще купувати авто з США, що були в використанні. Асортимент такої продукції дуже широкий, можна вибрати машину будь-якої моделі. До того ж технічний стан такого транспорту більше ніж хороший. Придбати авто з Америки можна не тільки офлайн, але і в мережі. Для цього в Інтернеті через рядок пошуку необхідно знайти сайт спеціалізованої фірми, що займається даним питанням.

Особливості вживаних авто з США

Серед обивателів існує думка про те, що вживана машина – це неодмінно транспорт поганої якості з купою технічних проблем. Але вживане авто з Америки-продукт іншого плану. У США жителі змінюють автомобілі набагато частіше, ніж у нас. Особливо заможні сім’ї змінюють машину не через поломок, а тому що просто хочуть купити нову модель.

Найголовніше, купуючи авто, що були в використанні, звернутися в надійну фірму. Компанії, які дорожать своєю репутацією, реалізують тільки Перевірені авто, які не брали участі в серйозних дорожньо-транспортних пригодах. Перед тим як машина надходить у продаж, вона ретельно перевіряється фахівцями на наявність серйозних і дрібних дефектів. У разі якщо вони виявлені, продавець завжди попередить покупця заздалегідь. До того ж такі фірми зобов’язані пред’являти документи – результати проведення діагностики. У таких паперах вказані всі несправності машини.

Переваги покупки авто з Америки

Якщо звернеться в професійну фірму з продажу, то можна отримати машину:

  • в хорошому технічному стані;
  • недорогий;
  • «чисту» з необхідним пакетом документів.

Американці дуже часто позбавляються від машини після двох-трьох років її експлуатації. Для якісного транспорту це зовсім невеликий термін. Варто також врахувати, що якість доріг в США в порівнянні з нашими просто ідеальне. А це означає, що машини від них не страждають. Вживане авто в нашій країні, і вживане в Америці — це дві різні категорії транспорту.

Варто також пам’ятати, що в Америці скручування лічильників пробігу кримінально карано. Саме тому покупець отримує автомашину з «чесним» пробігом.

Вартість такого автомобіля буде дуже бюджетною. У нашій країні за таку суму можна буде придбати машину на клас нижче. Якщо хочеться купити машину категорією вище, то пригнаний з США автомобіль – відмінний варіант для тих, хто не має в своєму розпорядженні великою сумою грошей.