Press "Enter" to skip to content

Гранітні пам’ятники: основні види та особливості

Гранітні пам’ятники є важливою частиною цвинтаря. Вони є останнім притулком для останків ваших близьких і дозволяють гідно проводити їх в останній шлях. Однак деякі люди не знайомі з цим видом меморіалів, та їх особливості іноді можуть бути неправильно зрозумілі. Щоб не помилитися з вибором, рекомендуємо замовити пам’ятники у спеціалістів  https://pomnim-vas.com.ua/jitomir/korostyishev/pamjatniki/  – професіонали своєї справи готові запропонувати різні варіанти. У цій статті ми розповімо вам все, що потрібно знати про гранітні варіанти, щоб ви могли зробити не тільки правильний вибір для своїх близьких, а й добру справу на честь гідних людей..

Одинарні пам’ятники

Найбільш поширеним типом гранітного пам’ятника є одинарний варіант. Вони найчастіше використовуються на згадку про смерть людини і, як правило, мають напис на лицьовій стороні, що містить інформацію про покійного. Вони зазвичай виготовляються з одного шматка граніту та встановлюються на цвинтарі або в меморіальному парку.

Подвійні пам’ятники

Подвійні пам’ятники встановлюються для двох людей. Зазвичай вони складаються з двох саркофагів, поставлених один на інший або пліч-о-пліч, залежно від типу поховання. Вони також можуть бути зроблені з одного блоку з висіченими на ньому іменами померлих і іноді увінчані хрестом або іншою релігійною символікою. Пам’ятник може мати декоративні елементи, додані пізніше, наприклад, написи чи скульптури.

Надгробні плити

Надгробки – це тип могильного пам’ятника. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів і служити для того, щоб увічнити пам’ять про людину, поховану в землі.

Побачивши надгробок, часто легко визначити, що під ним поховано когось важливого: на них часто вибиті імена, а також дати, що позначають час народження і смерті.

На надгробках може бути й інша інформація, яка допоможе вам дізнатися більше про те, кого вони представляють – цитата чи вірш, який їм подобався, іноді записується разом із їхнім ім’ям; релігійні символи можуть вказувати на те, чи була людина релігійною чи ні; на деяких каменях можуть бути фотографії.

Насамкінець важливо пам’ятати, що гранітні пам’ятники призначені не тільки для цвинтарів. Вони можуть використовуватися в будь-якому місці, де люди хочуть висловити свою повагу та любов до тих, хто пішов із життя. Існує безліч різних типів, тому ви можете вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам.