Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Комментарий относительно места проведения акции «Восстань, Украина!» в Донецке

Директор департамента внутренней политики облгосадминистрации Виктор Николаенко в интервью телеканалам «Донбасс» и «Юнион» сегодня прокомментировал заявления отдельных политических сил относительно сопротивления областной власти в проведении ими 31 мая в Донецке массовой акции, сообщает управление информационной политики и по вопросам прессы.

Приводим комментарий на языке оригинала.

«До виконкому Донецької міськради звернулись партія «Батьківщина» та всеукраїнське об’єднання «Свобода» із заявами про проведення в останній день травня в обласному центрі акції «Повстань, Україно!». Ці політичні сили висловили бажання пройти колоною із п’яти тисяч осіб від театру опери та балету до будівлі облдержадміністрації, перед якою провести мітинг.

Жовтнева площа не зможе вмістити таку кількість людей, про що організаторів одразу було проінформовано. Міська влада повідомила також і про те, що на проведення масового заходу саме там вже є заявки. Мова йде про дитяче свято. Ми традиційно в Україні відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. І завжди свята починаються і завершуються не лише 1 червня. Компанія «Вінтер» заздалегідь заявила про намір провести традиційне «Свято морозива». Це великий захід, під час якого будуть і конкурси, і концерти, і навіть безкоштовна роздача морозива дітям. Мова йде про масштабне свято для дітей. Тут задіяна велика кількість колективів, залучені значні технічні та організаційні ресурси. Скасовувати чи переносити заздалегідь запланований та вже підготовлений дитячий захід на догоду будь-якій політичній силі було б неправильним.

Водночас міськвиконком запропонував розумну альтернативу – провести заявлену партіями акцію на головній площі Донбасу – імені Леніна, яка без проблем вмістить заявлені п’ять тисяч учасників. Міліція та всі служби готові забезпечити належне проведення заходу».