Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Кредити з невеликими відсотками таки існують.

Запитання брати чи не брати кредит з’являється напевне у кожної людини.  В моєму випадку потрібно було зробити капітальний ремонт квартири з встановленням автономного опалення. Повна сума виходила дуже немаленька і швидко зібрати такі гроші самостійно було нереально.  Дотого ж сам ремонт розпочався вже давно, але через постійний брак коштів  не було ніякої можливості його закінчити. Тому питання кредиту постало дуже гостро.

В першу чергу почала звертатись у всім відомі найбільші і як звучала реклама найнадійніші банки нашої країни. В деяких банках я не могла претендувати на потрібну мені суму грошей через недостатній дохід, деякі банки готові була надати гроші але сума була набагато менше  ніж мені потрібно. Звичайно були і такі, що давали повну суму, але відсотки і кінцева переплата виявлялась чи не в кілька разів більшою за сам кредит.   

У всіляких кредитних компаніях та кредитних спілках розписували настільки красиву картинку, що здавалось ніби гроші даються задарма і мало не з благодійною метою, але перечитуючи договір я знову і знову наштовхувалась на божевільні щомісячні відсотки і ще божевільнішу кінцеву переплату.

Одного разу до рук потрапила реклама кредитної програми «Лідер плюс» від ПП «Капітолій».  На листівці були розписані платежі, сума яких абсолютно мене влаштовувала. Одразу ж виникло здивування з чого б це такі маленькі відсотки, значить повинні бути якісь  приховані платежі, або скоріш за все, будуть вимагати поручителя. Щоб дарма не гаяти час вирішила одразу ж з’їздити до офісу і про все розпитати.

Сума загального щомісячного платежу виявилась  навіть меншою ніж я розраховувала, а кінцева переплата взагалі була дуже невеликою.  Наступним, що мене здивувало, був досить простий та зрозумілий договір.  Перечитавши кілька разів усі пункти я такі наважилась його підписати і абсолютно про це не пошкодувала.

В даний момент мій загальний щомісячний платіж є повністю стабільним, відсотки дійсно були і залишаються невеликими.  Я повністю впевнена в тому, що зможу погасити свій кредит вчасно і це не складає  для мене ніякої проблеми.

Зараз роздумую над тим, щоб взяти ще один кредит на придбання техніки для дому, адже за досвідом я вже визначилась, що програма «Лідер плюс» є найбільш прийнятною для мене. Дуже подобається її відкритість та простота, а що найголовніше маленькі відсотки та невелика повна сума переплати.

Автор: Тетяна