Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Купити орбітрек в онлайн-магазині Zhelezzo

Наближається літо, і багато чоловіків і жінок прагнуть привести свою фігуру в ідеальний стан. Для когось головною метою є схуднення, для інших — зробити тіло більш рельєфним, виробити витривалість, гнучкість. В такому випадку стане в нагоді домашній тренажер орбітрек.

На ньому можна вибрати будь-яку вподобану спортивну програму для тренувань. Так реально за короткий термін скинути зайву вагу, навіть поліпшити роботу внутрішніх органів. Для тих, хто не любить виконувати з ранку звичайну рутинну зарядку, заняття на орбітрек стане відмінним варіантом. В онлайн-магазині Zhelezzo можна купити орбітрек за привабливою ціною і відмінної якості. Зараз ми розповімо про нього докладніше.

Як працює орбітрек?

Такий варіант кардіотренажера легко привести в рух, якщо поперемінно наступати на великі педалі. За принципом роботи імітує біг, скандінавську ходьбу або на лижах, але при цьому немає навантаження на голіностоп, коліна та інші суглоби. Щоб убезпечити себе від травми і падіння з платформи, користувачеві рекомендується триматися за великі важелі.

Залежно від виробника, пристрої можуть бути спрощеного типу або багатофункціональні, які оснащені таймером, вимірюють пульс, швидкість розгону, кількість витрачених калорій. Крім того, реально як спростити, так і ускладнити собі задачу.

Різновид орбітреков

В інтернет-магазині Zhelezzo у продажу представлені такі типи тренажерів:

  • механічні;
  • магнітні;
  • електромагнітні;
  • повітряні.

Найпростіший варіант і більш доступний за вартістю є механічний. Він повністю автономний, не потребує електрики для запуску, тому його можна поставити в будь-якій частині квартири або будинку. Натягнутий ремінь створює навантаження, під час заняття може видаватися не зовсім приємний шум через процес тертя. Але таку проблему легко ліквідувати, якщо включити фоном бадьору музику або цікавий фільм.

Магнітні орбітреки теж недорогі, мають довгий термін експлуатації, не споживають електрику і безшумні в роботі. Такі варіанти покупці замовляють найчастіше, це прекрасне співвідношення ціни і якості.

Якщо ви віддаєте перевагу сучасній і багатофункціональній техніці, в тому числі тренажер, то варто зупинити свій вибір на електромагнітних моделях, ними можна управляти навіть через комп’ютер. Залежно від того, які переваги і цілі має користувач, можна скласти і підібрати особисту програму тренувань, тоді пристрій сам встановить ступінь навантаження.

Повітряний орбітрек підійде новачкам, хід на ньому більш плавний і легкий, схожий на справжню ходьбу, так простіше адаптуватися. Лопаті всередині тренажера чинять опір повітрю і це створює навантаження на м’язи.