Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Матеріал для паркових лавок

Чудовий спосіб прикрасити й облагородити ділянку – встановити садову чи паркову лавку або інші вуличні меблі. Оскільки лавка є центром садової композиції, вона повинна мати бездоганний зовнішній вигляд. Не менш важливі також її функціональні якості, практичність та зручність. В нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий вибір якісних та стильних моделей на будь-який смак та гаманець.

Деревина – практичність і вишуканість

Паркові лавки з деревини гармонічно поєднуються з природою та додають шарму садовій чи парковій ділянці. Деревину відзначає практичність, екологічність та привабливий зовнішній вигляд. Повністю дерев’яні лавки зазвичай переносні, а стаціонарні варіанти мають металеву підставку. Переносні моделі можна заносити на терасу, в альтанку, під накриття чи навіть до будинку.

Для виготовлення виробу використовують міцні та довговічні породи дерева – вишневу, дубову та хвойну деревину, які до того ж стійкі до гниття. Для захисту від навколишнього впливу лавку вкривають декількома шарами лаку. Крім того, що лавка з деревини приваблива та практична, на ній дуже зручно й приємно сидіти.

Пластик – надійність та зручність

Пластикові лавки мають свої переваги. Перш за все, вони дуже легкі – їх зручно переставляти та переносити. За пластиком просто доглядати: достатньо протерти лавочку вологою ганчіркою або використати миючий засіб. Пластикові лавки стійкі до навантажень, сонячних променів, вітру, води, низьких температур.

Крім того, вироби з пластику зазвичай мають цікавий дизайн та яскраве забарвлення. Сучасні пластикові лавки дуже надійні й здатні витримувати значну вагу – на них можуть зручно розміститись декілька кремезних чоловік.

Метал – міцність та довговічність

Стаціонарні металеві лавки можуть служити на вулиці довше десяти років, якщо їх завчасно підфарбовувати. Існують також розкладні варіанти, виготовлені з металу та деревини.

Металеві лавочки дуже міцні та надійні, стійкі до вандалізму і природних впливів – сонця, вологи, морозів, вітру. Вуличні меблі з металу можуть мати різний дизайн – класичний, сучасний, фантазійний, що дозволяє підібрати варіант у потрібному стилі.

Звісно, металеві лавки мають високу вартість, але і термін їх служби значно довший, ніж виробів із інших матеріалів. Найбільш шикарний та вишуканий варіант – це металева лавка, виготовлена в техніці художнього кування.