Press "Enter" to skip to content

Особливості матраців з ефектом пам’яті

Матраци Меморі сьогодні користуються попитом, адже лише вони здатні забезпечити комфортний сон, рівномірно розподілити навантаження. Поверхня такого виробу повторює контури тіла, запам’ятовує кожен вигин, тож, виникає відчуття невагомості. Якщо ви дбаєте про своє здоров’я, відвідайте магазин виробника МатроЛюкс. Компанія спеціалізується на розробці та виготовленні якісних меблів, а також аксесуарів для сну, у тому числі, з ефектом memory. Технологія виробництва передбачає використання лише якісних матеріалів. У каталозі великий вибір виробів різного розміру, форми, з різними наповнювачами, які формують експлуатаційні характеристики матрацу.

Що та як запам’ятовує матрац з ефектом меморі

Матраци Memory виготовляють з поліуретану, що спінюється певним способом, у результаті матеріал набуває еластичності та в’язкості. Саме ці характеристики забезпечують здатність виробу запам’ятовувати вигини тіла. Працює ефект меморі на різниці між двома температурами – у кімнаті та людського тіла.

Коли людина лягає на такий матрац, перші кілька хвилин відчуває жорсткість, навіть, легкий дискомфорт. Але досить швидко матеріал пристосовується до форми тіла, повторює його контури, на поверхні з’являються поглиблення. За таких умов хребет протягом усієї ночі знаходиться у правильному положенні, на ранок людина не відчуватиме скутості, адже відлежати руку чи ногу на матраці з ефектом пам’яті неможливо.

Властивості матеріалу Memory

Оскільки кожна частина тіла немов обволікається наповнювачем матрацу, сон у таких умовах буде комфортним та здоровим. Тіло повноцінно відпочиває, набирається сил та сповнюється енергії.

Відсутність будь-якого дискомфорту на ранок – одна з головних причин, чому матраци меморі активно використовують у медичних закладах для уходу за пацієнтами, нездатними рухатися.

Важно! Під час сну хребет надійно та обережно фіксується в анатомічно правильному положенні та отримує максимальне розвантаження.

Технологія запам’ятовування використовується для виготовлення матраців як з пружинними блоками, так і без них, але частіш за все, крім спіненого матеріалу використовують додаткові матеріали. Наявність чохла підвищує комфорт використання виробу, а також подовжує ресурс використання матрацу.

Як був створений матеріал меморі

Більшість інноваційних матеріалів – результат розробок у військовій чи космічній промисловості або медицині. Якщо розробка виявляється вдалою, її інтегрують до переліку товарів масового використання. Саме так відбулося зі спіненою піною. Спочатку піну, що має ефект пам’яті, використовували у космічній сфері, наприкінці 20 століття у NASA за її допомогою робили відпочинок космонавтів більш комфортним, а навантаження більш помітними.

Згодом матеріал почали використовувати у якості наповнювача для матраців у медичних закладах.

Характеристики та види піни

Піна або темпур – матеріал синтетичного походження, у його складі поліуретанова піна з додаванням вуглецю. Матеріал має структуру пор та комірок, тут ніколи не з’являються небезпечні мікроорганізми або паразити. У результаті нагрівання матрац приймає форму тіла, а вранці – поверхня знов стає рівною.

Види спіненої піни для матраців Memory:

  1. термопластична – вирівнюється після завершення контакту з джерелом тепла, використовується у недорогих, бюджетних матрацах;

  2. в’язкоеластична – повторює контури тіла практично миттєво, такий матеріал використовується в більш дорогих виробах преміям класу.

В складі особливого матеріалу відсутні токсичні компоненти або алергени, тож, вірогідність алергічних реакцій виключається.

Варіанти матраців з ефектом пам’яті

  • Пружинна модель – пружинні блоки розташовані між двох шарів піни.

  • Моноблок – найбільш дорогі варіанти матраців, для їх виготовлення використовується піна найвищої якості.

  • Моделі з різною жорсткістю – з одного боку розташовані пружинні блоки, з іншого – спінена піна.

  • Двостороння модель з різними наповнювачами, наприклад, кокосова койра, пружинний блок та темпур.

Важливо! Безпружинні матраци досить тонкі – не більше 10 см, тож, їх часто використовують у якості наматрацника.

Бездоганна якість та лояльні цінова політика – те, що відрізняє бренд Matroluxe від інших виробників. Магазини компанії працюють майже у всіх регіонах, тож купити матрац можна, відвідавши магазин або онлайн, на сайті виробника з доставкою у будь-яку точку України.