Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Переклад маркетингових документів

Переклад маркетингових документів або рекламних матеріалів є дуже відповідальним завданням, з яким може справити не кожен перекладач. Дані матеріали характеризуються більшою емоційністю, оборотами тощо. Їх досить складно перекладати, оскільки, по суті, ці тексти не потрібно перекладати, а більше адаптувати під країну, для якої виконується переклад.

Як правильно замовити переклад, тобто правильно підібрати спеціаліста у цій сфері. Нижче ви зможете прочитати детальніше та зрозуміти методи та ефективні способи пошуку.

По-перше, слід попросити надати приклади робіт. Ви зможете переглянути різні варіанти текстів, стилів тощо. Також варто відзначити, що більшість компаній, так званих бюро перекладів (див. про бюро перекладів – https://byuro-perevodov.com.ua/), існують договори конфіденційності, укладені з клієнтами, варто відзначити, що вони можуть відмовитися надавати вам приклади виконаних робіт.

По-друге, що випливає з першого пункту ви завжди можете замовити тестовий переклад. Він виконується безкоштовно, зазвичай не перевищує 1 умовну сторінку тексту, а також виконується у стандартний термін. Є деякі нюанси тестового замовлення, наприклад його не можна замовити для нотаріального перекладу (див. докладніше за посиланням — https://byuro-perevodov.com.ua/notarialnyiy-perevod/). Але так як у статті ми говоримо про рекламні матеріали, дані нюанси не повинні хвилювати нас. Також тест варто відправляти до кількох компаній, щоб мати можливість вибору.

По-третє, до виконання таких текстів варто залучати носія мови. Це необов’язково, але в деяких випадках може дуже покращити якість підсумкового результату. Зазвичай його, тобто носія мови, варто залучати до перекладу, наприклад, презентацій, сайтів, каталогів. Але варто також зазначити, що якщо ваш каталог це перелік деталей, то носій мови ніяк не зможе покращити текст, також стосується сайтів з однотипним текстом. Також варто обов’язково замовляти вичитування тексту сайту коректором, це допоможе вам уникнути помилок та деяких неточностей у тексті.

Більш детально ви можете переглянути за посиланням — https://byuro-perevodov.com.ua/uslugi_byuro_perevodov_kiev/pismennyiy-perevod/srochnui-perevod-kiev/, ви зможете дізнатися більше про різні варіанти тестового замовлення, особливості перекладу маркетингових текстів або рекламних.