Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Переваги та особливості електроконвекторів

Електроконвектор-опалювальний прилад, в якому нагріте повітря переміщається завдяки конвекції і одночасному нагріванню тенів. Конвекція-це переміщення повітряних мас шляхом природного або примусового переміщення. Підібрати хороший електроконвектор можна в Інтернеті. В основі принципу роботи електроконвектора лежить конвективний принцип передачі тепла від розігрітого теном теплоносія в навколишнє середовище.

Особливості та переваги

Конвектори в основному використовують для обігріву приміщень невеликого розміру. У них використовуються тени, які швидко прогрівають приміщення. Електроконвектори випускаються в двох варіантах-настінні і підлогові. Якщо ви хочете купити електроконвектори для опалення кімнати, то слід віддавати перевагу останнього різновиду. Перевага установки таких конвекторів в тому, що:

  • на поверхні не утворюється конденсат;
  • конвектор не сушить і не опалює повітря;
  • тени працюють безшумно;
  • можлива установка в приміщеннях з поганою вентиляцією;
  • за допомогою терморегулятора можна підтримувати потрібну температуру повітря.

Якщо порівнювати зі звичайними радіаторами, то конвектори використовують менше електроенергії, а ККД вище на 30%, ніж у звичайних нагрівачів. Купити електроконвектори можна через інтернет-магазин. На сайті є докладний опис кожного виду приладу. Ціни на електроконвектори невисокі, так як товар імпортний і вітчизняного виробництва.

Що потрібно враховувати при виборі електроконвектора

Щоб вибрати конвектори електричні для будинку, потрібно врахувати кілька факторів. В першу чергу потрібно визначитися з його призначенням. Це може бути основний або допоміжний джерело тепла. У другому випадку він буде тільки доповнювати загальну систему опалення, а в першому буде працювати в якості основного джерела тепла.

Також потрібно брати до уваги температуру, яку зможуть витримати стіни та інші елементи в квартирі. Для приватного будинку краще купити електричні конвектори із захистом від перегріву. Також потрібно враховувати площу приміщення. Чим вона більше, тим більше потужності потрібно купувати. Крім того, конвектори бувають різні за формою. При цьому потрібно брати до уваги, якої вони форми, щоб не зіпсувати інтер’єр приміщення. Електроконвектори можуть мати круглу, квадратну або прямокутну форму.

На ринку також є стаціонарні конвектори. Вони будуть займати небагато місця, але їх монтаж досить складний. Потрібно купувати такий прилад лише в тому випадку, якщо ви знаєте, як він буде стояти в квартирі або будинку.