Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Як правильно вибрати автошини

На ринку автомобільні шини представлені в широкому розмаїтті. Ви можете придбати літні, зимові, всесезонні покришки різних виробників. Залежно від пори року вони відрізняються малюнком протектора, конструкцією, хімічним складом гуми, іншими характеристиками. Здебільшого пересічному покупцеві досить складно вибрати ті шини, які йому необхідні. За рахунок цього при покупці важливо керуватися певними правилами. Якщо ж говорити про місце покупки, то зверніть увагу на магазин ГороШина. Тут ви знайдете якісну продукцію за доступними цінами.

Як і в інших представлених товарах, автомобільні шини теж випускаються під відомими брендами. Продукція буде відрізнятися за ціною і якістю, характеристиками.

Сучасні виробники уважно стежать за досягненнями науки і техніки. Багато компаній роблять неможливим конкурентам вийти в лідируючі позиції. Порівнювати виробників шин не зовсім правильно. Складно назвати, хто кращий, а хто гірший.

Всі автомобільні шини майже однакові, якщо вибирати їх в певному сегменті і по одній ціні. Ті, хто реалізують дану продукцію, використовують такий прийом: кращі шини — це ті, які є на складі. Тому при пошуку відповіді на питання щодо того, який виробник краще, досить складно дати об’єктивну оцінку.

У кожної автомобільної шини є певна ціна. Чим вона дорожче, тим більше знаменитий бренд і краще характеристики. Виробники, які займаються випуском покришок, пропонують своєму покупцеві вироби з різною ціновою політикою і різної якості. Всі ці заходи застосовуються для охоплення всього сегмента ринку. Сьогодні не кожен покупець може дозволити собі придбати дорогі шини, не у кожного автомобілі класу люкс.

Один виробник випускає різні види шин. Багато хто вважає, що якщо вироби компанії один раз не сподобалися, то більше їх купувати не будуть. Однак кожен покупець повинен знати, що, наприклад, у відомої фірми Good Year існує продукція не тільки А класу, яка може не сподобатися, але S класу вже зовсім інша і зарекомендувала себе з позитивного боку. Вироби категорії Е теж користуються досить великим попитом. Кожен з нас знає, що у всього є ціна. Автомобільні шини не стали винятком. В інтернет-магазинах, що займаються реалізацією автошин, немає в планах продавати вам за високими цінами найдешевші покришки. При такому підході до справи навряд чи вийде створити успішний бізнес.

Як правильно підібрати шини на літо

Кожен автомобіліст задає собі питання щодо того, чи потрібно навесні міняти зимові шини на літні. Багато так і їздять в літню пору року на зимовій гумі. Якщо такі шини з шипами, то в результат чути дуже неприємний звук по асфальту, та й рівень безпеки при керуванні авто буде під загрозою. Для виготовлення зимових шин використовується м’яка гума. Влітку вона розм’якшується і втрачає свої характеристики. Літня шина має підвищену жорсткість. Саме завдяки цьому забезпечується якісне зчеплення з дорогою.

Параметри при виборі:

  • комфорт при експлуатації;
  • стійкість до зношування;
  • стійкість на поворотах.

Вибираємо зимові шини правильно

Існує кілька порад, які допоможуть вибрати зимові шини:

  • не чекайте низкої температури і погіршення погодних умов;
  • можете сміливо міняти шини, якщо температура тримається стабільно в районі +5.

Якщо ви це зробите вчасно, то:

  • менше витратите часу;
  • під час погіршення погодних умов будете в цілковитій безпеці.

Автомобільні шини різних відомих компаній в одній ціновій політиці в експлуатації абсолютно ідентичні, а якщо різницю і вдасться знайти, то вона буде ну дуже несуттєва. Маючи досвід покупки автошин, все ж таки краще купувати ті, які вам найбільше припали до душі у відповідній для вас цінової категорії.