Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Як вибрати надійного букмекера в Україні

Щоб успішно ставити на спорт в інтернеті, потрібно вибрати надійну компанію. Самостійно вибрати найкращу БК проблематично, оскільки існує безліч різних параметрів. Професійні беттери рекомендують вивчити рейтинги, де запропоновані тільки надійні компанії. На сайті https://geneva.lviv.ua/ розміщені БК, які пропонують високі коефіцієнти та великий вибір спортивних змагань.

Рейтинг найкращих букмекерів

Критерії оцінки найкращих букмекерів

Експерти, які займаються складанням рейтингів букмекерів, враховують наступні параметри:

 • розміри коефіцієнтів та показники маржинальності;
 • якість роботи служби підтримки;
 • відгуки від реальних клієнтів на спеціалізованих форумах;
 • наявність промокодів та бонусів;
 • охоплення спортивних подій;
 • зручність доступу з різних пристроїв.

Фахівці надають оцінки за кожним окремим параметром. Потім усі оцінки підсумовуються та виводиться загальний показник. Букмекери, які не відповідають мінімальним вимогам, відразу видаляються зі списку.

Особливості вибору букмекерської контори в Україні

Вибір надійної компанії – це відповідальне завдання для кожного беттера. Експерти намагаються враховувати десятки різних параметрів у процесі складання рейтингу букмекерів. Аналітики також звертають увагу на різноманіття спортивних дисциплін. Ще до одного важливого параметра відносять можливість робити ставки на різні результати. Це пов’язано з тим, що деякі компанії пропонують обмежений набір ринків. Різноманіття доступних ринків ставок – це важливий показник, оскільки він забезпечує повну свободу дій.

У процесі формування рейтингу фахівці розглядають основні фактори, ранжуючи їх за важливістю. Основна увага приділяється ступеню надійності компанії. Різноманіття способів оплати вважається не менш важливим показником. Компанія має співпрацювати лише з ліцензійними фінансовими інструментами.

Переваги незалежних рейтингів БК

Публікацією готових рейтингів букмекерських контор займаються різні ресурси в інтернеті. Професіонали рекомендують довіряти лише незалежним сервісам. Сформувати об’єктивну думку дозволяють наступні фактори:

 1. Незалежність. Визначити цей параметр дозволяє незалежне тестування БК.
 2. Оперативність. Найкращі ресурси для ставок регулярно перевіряються. Якщо рівень обслуговування змінюється, тоді це відображається на рейтингу.
 3. Широке охоплення. У процесі відбору фахівці намагаються оцінювати не тільки відомі майданчики. Нові ресурси також піддаються перевіркам.

Також необхідно зважати на рекомендації від професійних беттерів. Професіонали регулярно публікують свої відгуки на форумах, присвячених беттінгу.

Проведення оцінки live-режиму в БК

Найкращі букмекерські контори дозволяють робити ставки в live-режимі. Цей різновид ставок користується найбільшим попитом у фанатів. У процесі проведення аналізу експерти враховують:

 1. Швидкість зміни коефіцієнтів. У надійних компаніях цей параметр залежить від розвитку подій на спортивних аренах.
 2. Динаміка поновлення інформації. Букмекери мають надавати клієнтам лише актуальну інформацію. Наявність перевіреної інформації збільшує результативність ставок.
 3. Різноманіття ринків ставок. Деякі сайти пропонують ставки в Live-режимі тільки на популярні варіанти результатів. Це негативно відображається на спільній репутації букмекерських контор.

Для багатьох користувачів прогнози є важливим джерелом доходу. При виборі надійної букмекерської контори потрібно враховувати не лише відгуки друзів, а й доступні рейтинги в інтернеті.

Пам’ятайте, що участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.