Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Який кулон подарувати на день закоханих

В усі часи ювелірні прикраси — найкращий подарунок на День закоханих. Причому не важливо, наскільки це дорога річ, важлива увага і те, що прикраса скаже дорогій людині без слів. Один із варіантів, який безпрограшно підійде і чоловікові, і жінці — кулони із золота та срібла. Купити їх можна у Золотому Віку, і не лише їх: сережки, каблучки, браслети та тисячі ідей для подарунка. А у статті ми розкажемо

кулон

День закоханих: обираємо подарунок

Що подарувати на День закоханих? Це вічне питання, проте вирішити його не так складно. По-перше, ваш подарунок має без слів говорити про ваше кохання, не важливо, ви разом місяць чи сорок років. Також не забудьте, що прикрасу треба доповнити квітами, солодощами, вином або улюбленими смаколиками чи походом у ресторан. Що ж до кулонів, у нас є кілька ідей, що саме подарувати.

Який кулон вибрати для дівчини?

Так склалося, що асортимент жіночих аксесуарів значно ширший за чоловічий. Але тут криється і проблема: важко заплутатися серед тисяч виробів. Даємо підказку: ідеальний варіант — це символ свята. Так, це кулони у формі сердечка:

  • простої форми, нічого зайвого — лише невелике сердце із золота чи срібла,

  • асиметричні, незвичайні, химерні з інкрустацією,

  • підвіски з дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння, обробленого у формі серця.

Такий подарунок навіть без слів розповість про почуття. Ще один варіант — це кулон у формі янгола, який також символізує любов, ніжність. Щодо універсальних варіантів, то вашій коханій точно сподобається підвіска з каменем (вставку можна обрати за знаком Зодіаку), ажурні форми з дорогоцінних металів.

Який кулон вибрати чоловікові?

Якщо ви бажаєте зробити приємне чоловікові, кулон — чудовий подарунок. На відміну від каблучок, браслетів, ланцюжків, тут неможливо помилитися з розміром. Асортимент чоловічих прикрас дещо менший, проте це не значить, що обрати нема з чого. Подаруйте коханому:

  • кулон-оберіг — зі знаком Зодіаку, зіркою Давида, Хамсою, або ж символічним зображенням зброї та т.ін.,

  • для релігійної людини — хрестик, ладанка або іконка із зображенням святого (Богородиці, Ісуса Христа, Святого Миколая і т.д.),

  • кулон з етнічними мотивами або Рунами,

  • підвіску з літерою імені.

Деякі чоловіки обожнюють підвіски — імітації військового жетона. На ньому ви можете зробити у ювеліра гравіювання: ім’я та прізвище або ж написати дату чи слова, які мають велике значення лише для вас двох.