Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Біржа Crypto com — правильний вибір брокера для операцій із криптовалютою

З активним розвитком цифрового середовища зросла популярність брокерів криптовалют. Це посередники, чиї послуги необхідні для успішного вчинення угоди з віртуальними валютами. За роботу беруть певну комісійну винагороду. Вони готові супроводжувати трейдера на всіх етапах, допомагати йому відкривати рахунки, оформлювати заявки на продаж. Вони ж надають аналітичні та статистичні дані для більш швидкого та правильного прийняття рішень.

Знайти посередника легко, якщо уважно вивчати умови взаємодії та користуватися спеціальними рішеннями. Біржа Crypto com може використовуватися для торгівлі будь-якими криптовалютами. Список постійно оновлюється, користувачі самі вибирають актив. Є і мобільний додаток для зручності керування. Криптобіржа надає трейдерам кредитне плече, є функція криптовалютного кредитування.

Параметри вибору

При виборі біржі криптовалют акцент роблять на кількох параметрах:

  • добовий обсяг торгів;
  • кількість торгових пар;
  • варіанти поповнення рахунку;
  • особливості роботи техпідтримки

Перший параметр відносять до найголовніших. Чим він вищий, тим більша ліквідність та можливість здійснювати продажі.

Уточніть інформацію про складність уведення або виведення фіатних грошей. Хороший брокер запропонує не лише банківський переказ, а й різні платіжні системи, карткові рахунки. На деяких біржах потрібно проходження процедури верифікації особи. Це дозволяє забезпечити підвищений рівень безпеки. Наприклад, окремі біржі після проходження перевірки збільшують ліміт у кілька разів.

Параметри найкращого криптоброкера

Він повинен потрапляти під вимоги уряду, дотримуватися закону. В інтернеті багато шахраїв, тому відповідально підходите до пошуку відповідного варіанту. Хороший брокер має багато позитивних відгуків на незалежних веб-сайтах.

Важливим є і рівень технічної підтримки. За грамотної допомозі трейдери не зіштовхнуться із серйозними проблемами, всі ситуації швидко вирішуються. Інформацію про техпідтримку також краще дізнаватися на незалежних інтернет-ресурсах.

Складний інтерфейс сайту брокер часто викликає роздратування, вимагає багато часу, щоб розібратися. Вибирайте надійну, але просту в обслуговуванні платформу. Таку пропонує Bitfinex. Компанія має свій торговий термінал, мобільний додаток. Для фінансових дій пропонується використовувати банківські картки. Лімітів на виведення власних коштів немає. Учасникам інвестиційних проектів можна взяти участь у типовій партнерській програмі.