Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Десять найкращих інвестицій у цьому році

Щоб насолоджуватися комфортним майбутнім, інвестиції є абсолютно необхідними для більшості людей. Як продемонстрували економічні наслідки пандемії коронавірусу, здавалося б, стабільну економіку можна швидко повернути на голову, залишивши тих, хто не підготувався, боротися за прибуток. Але ті, хто міг би утримати свої інвестиції, можливо, зробили досить добре, оскільки ринок реєстрував нові історичні максимуми до 2021 року.

Але оскільки облігації мають низьку прибутковість, деякі активи за астрономічними оцінками та економіка все ще відновлюються, які кроки інвесторам слід розглянути у другій половині 2021 року? Одна з ідей полягає у поєднанні більш безпечних інвестицій та ризикованих, з більшою прибутковістю.

Навіщо інвестувати?

Інвестування може дати вам інше джерело доходу, фінансувати вашу пенсію або навіть вивести вас з фінансового затору. Перш за все, інвестиції збільшують ваше багатство — допомагаючи вам досягати ваших фінансових цілей та збільшуючи з часом купівельну спроможність. Або, можливо, ви нещодавно продали свій будинок або заробили трохи грошей. Це розумне рішення — дозволити цим грошам працювати на вас.

Хоча інвестиції можуть створити багатство, ви також захочете збалансувати потенційний прибуток з ризиком. І ви захочете бути у фінансовому становищі, щоб це зробити, тобто вам знадобиться керований рівень боргу, мати адекватний фонд допомоги на випадок надзвичайних ситуацій і зможете подолати підйоми та падіння ринку, не маючи доступу до своїх грошей.

Існує багато способів куди інвестувати, від дуже безпечних виборів, таких як рахунки на грошовому ринку, до варіантів середнього ризику, таких як корпоративні облігації, і навіть вищих ризиків, таких як фондові індекси. Це чудова новина для пересічного українця в 2021 році, адже це означає, що ви можете знайти інвестиції, які пропонують різноманітну прибутковість та відповідають вашому особистому профілю ризику. Це також означає, що ви можете об’єднати інвестиції, щоб створити всебічне та диверсифіковане, тобто більш безпечне, фінансове портфоліо.

Ось найкращі інвестиції у 2021 році:

  • Ощадні рахунки з високою прибутковістю;
  • Депозитні сертифікати;
  • Кошти державних облігацій;
  • Короткострокові фонди корпоративних облігацій;
  • Фонди муніципальних облігацій;
  • Індексні фонди;
  • Фонди дивідендів;
  • Оренда житла;
  • Криптовалюта.