Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Англійські пісеньки для дітей — навчання і розвага

Пісні на англійській мові — чудовий лінгвістичний матеріал. З їх допомогою діти і дорослі легко запам’ятовують розмовні конструкції і розширюють словниковий запас.

Вивчення іноземної мови передбачає заучування величезної кількості лексики та граматичних конструкцій. Щоб учні запам’ятовували нові слова, викладачі використовують на заняттях барвисті картки, цікаві розповіді, тематичні вікторини та кросворди. Але одного текстового матеріалу недостатньо — для оволодіння мовою необхідно такж слухати ії в оригіналі.

Як навчитися живій англійській мові

Більшість посібників продаються в комплекті з дисками, і учні можуть прослухати діалоги з підручника у виконанні фахових акторів. Фрази проговорюються максимально чітко і виразно. Це дуже зручно для новачків, але неприродно в реальному спілкуванні, коли люди говорять швидко і емоційно, щедро пересипаючи мову розмовними виразами та сленгом. Щоб ваша англійська мова не була книжковою, а живою, можна дивитись кінофільми в оригіналі, а ще краще — слухати більше пісень іноземною. Гарна музика піднімає настрій, а підспівування улюбленому виконавцю сприяє розширенню лексичного запасу і розуміння граматики. Закордонний хіт запав вам в душу? Не лінуйтеся — знайдіть в Інтернеті слова і переклад. Пісню, яка «прив’язалася», людина наспівує по десять разів за день і нова лексика засвоюється сама собою. Та ще й в такому яскравому контексті!

Чим корисні англійські пісні дітям

Якщо ви мрієте вселити синові або доньці любов до іноземної мови, частіше давайте їм слухати англійські пісеньки для дітей — мелодійні, виразні, зворушливі. Маленькі діти сприйнятливі до мистецтва, особливо до музики. Педагоги відзначають, що прослуховування пісень іноземною дає хлопчикам і дівчаткам такі переваги, як:

  • розвиток фонематичного слуху;
  • постановка чистої вимови;
  • поповнення словникового запасу;
  • розуміння основ граматики;
  • формування інтересу до англійської мови.

Крім того, спів дозволяє зняти напругу, що нагромадилася та розслабитися. Це важливо, адже діти зараз достатньо часто бувають перевантаженими в школі і схильними до стресових станів. Знайомий мотив та приємна музика проганяють втому, тривогу і депресію. Популярні хіти англійською також володіють освітнім і виховним потенціалом. Школярі знайомляться з творчістю зарубіжних виконавців, дізнаються багато нового про культуру та історію англомовних країн. Порушені в піснях теми любові, дружби і пошуку життєвих орієнтирів впливають на особистісний розвиток підростаючого покоління.