Нажмите "Enter" для пропуска содержимого

Металочерепиця: що впливає на вартість?

Металочерепиця: що впливає на вартість?

Поряд з чисельними перевагами, що роблять металочерепицю в Україні одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів, у неї відмічають і один суттєвий недолік — доволі високу ціну. Саме тому багато хто хоче купити металочерепицю недорого — але частіше за все покупці такої «економ-черепиці» отримують лише розчарування від її якості.

Спробуймо розібратися, чи може дуже дешева металочерепиця бути якісною, і до чого може призвести економія?

Конструкція металочерепиці та її вартість

Металочерепиця — це покрівельний матеріал зі складною структурою. Саме це робить її настільки надійною та витривалою, і саме це призводить до зростання вартості:

  • По-перше, в якості основи має використовуватись міцний метал з достатньою товщиною. Економія на металі призводить до зниження міцності, а також до прискорення корозії при будь-яких пошкодженнях.
  • По-друге, при профілюванні важливо ідеально витримувати розміри окремих елементів. Це потрібно для того, щоб між укладеними листами покрівлі не залишалося ані найменшого зазору. Дешеву металочерепицю роблять на примітивному обладнання, тому і вкласти її досить щільно просто неможливо.
  • По-третє, вкрай важливо використовувати якісне полімерне покриття, а також якісний ґрунт для металу. І економія, і порушення технології невнесення захисних шарів призводить до їх руйнування. Як результат — швидка корозія та періодичне протікання даху.

Звичайно ж, ззовні виявити не надто якісну металочерепицю доволі складно, а деколи і неможливо. Саме тому не варто гнатися за низькою ціною: як ви бачите, продукція з достатніми показниками міцності та корозійної стійкості за визначенням не може бути надто дешевою.

Якісний матеріал — запорука надійної покрівлі

Хочете, щоб ваш дах був привабливим, надійним та герметичним? Обирайте металочерепицю від перевірених постачальників. Так, вартість її може бути дещо вище за ціну, яку пропонують демпінгуючі компанії. Але варто враховувати, що:

  • Використання товстого металу та точна штамповка гарантують не лише збереження форми профілю, а й максимальну стійкість до деформацій. Навіть під впливом екстремальних вітрових навантажень така черепиці буде міцно триматися і не відійде від основи.
  • Якісне полімерне покриття — гарантій стійкості до корозії. Навіть через кількадесят років полімерний шар на поверхні черепиці збереже герметичність і не дасть волозі контактувати з металом.
  • Зрештою, важливий і зовнішній вигляд. Якісна металочерепиця не вигоряє під променями сонця — тому з часом яскравість кольорів та їх насиченість майже не змінюються.

Ледве не єдиний спосіб гарантовано придбати якісну металочерепицю — замовляти її у перевірених постачальників, що піклуються про власну репутацію. Однією з таких компаній є інтернет-супермаркет будівельних матеріалів «Лідер». Більш ніж 10- років постачаючи покрівельні матеріли у Вінницю Івано-Франківськ та інші міста України, компанія посіла одне з чільних місць у рейтингу постачальників — і тому гарантує високу якість будь-якої продукції!