Press "Enter" to skip to content

Найкращі аудіо інтерфейси для дому: радять фахівці

Сучасний дім або офіс без звукової карти – явище як мінімум дивне. У всякому разі, там, де є комп’ютери або ноутбуки і звучить музика (або просто аудіо), звукові карти аудіо інтерфейси https://muzline.ua/uk/zvukovi-karty-audio-interfeysy/ незамінні. Щоправда, деякі користувачі продовжують користуватись вбудованими девайсами, які є частиною робочої станції, але фахівці інтернет-магазину Музлайн радять все ж, якомога раніше замінити їх на зовнішні прилади.

аудіоінтерфейси

В нашому матеріалі – огляд найкращих моделей, що ринок пропонує для домашнього використання.

  • USB звуковая карта Behringer U-Control UCA222

Найдешевша звукова карта у своєму сімействі. Попри низьку вартість є одним з найкращих рішень для домашнього медіа центру – забезпечує підключення двох пар колонок, навушників, мікрофона, може використовуватися для любительського запису звуку, онлайн трансляції і таке інше. Має виключно практичний дизайн, який розрахований на стаціонарне використання, але за необхідності карту можна і транспортувати.

  • FireWire звуковая карта TC Electronic Desktop Konnekt 6

Коли ця карта тільки з’явилася на світовому ринку, експерти прогнозували їй велике майбутнє. Відчасти прогнози фахівців справдилися і чесноти цього девайса гідно оцінили як критики, так і пересічні користувачі, але проти зіграла незвично висока для своєї категорії вартість. І тим не менше, якщо ви шукаєте надійну звукову на декілька років – ця модель вам підійде ідеально, а чимала ціна за цей час багато разів окупить себе.

  • USB звуковая карта M-Audio AIR 192|8

Проста у використанні, універсальна та доступна звукова карта початкового рівня. Вміє усе, що і всі її коліжанки, але серед бюджетних – одна з найкращих в плані звукозапису. Її часто обирають у якості стартового сетапу автори подкастів, непрофесійні автори аудіовізуального контенту для мережі інтернет.

  • Thunderbolt звуковая карта Zoom TAC-2

Стильна звукова карта настільного формату, єдиним достоїнством якої, насправді, є естетичний сучасний дизайн. З технічної точки зору з девайсом все в повному порядку – він продуктивно працює і ефективно справляється зі стандартними навантаженнями, але до всього ще й стане прикрасою вашого робочого столу.

  • USB звуковая карта Roland Rubix 22 USB

інтерфейси аудіо

Напівпрофесійна звукова карта для користувачів, яким замало можливостей домашніх моделей. Забезпечує високу якість відтворення аудіо, але орієнтована все ж таки перш за все на роботу з аудіоматеріалами. Експерти інтернет-магазину Muzline радять її тим, хто ще не готовий вкладати великі кошти в обладнання, але потребує доступних рішень тут і зараз.