Press "Enter" to skip to content

Крем для волосся як важливий елемент догляду

Роль зачіски в стилі сучасних людей грає одну з ключових ролей і часом на допомогу приходить крем для волосся. Подібних косметичних засобів на ринку представлено чимало, але важливо, щоб вони були дбайливі до шевелюри, тоді і волосся буде привабливим, сильним і здоровим.

Види кремів та їх застосування

Всі вони відрізняються своїм ефектом, але практично кожен має комфортну текстуру, м’яку дію, зберігає вологу, не вимагає змивання і до того ж захищає від ультрафіолету та агресивного зовнішнього середовища в цілому.

Враховуючи, що така косметика робиться переважно з натуральних компонентів і не має алергенів, вона максимально корисна для тих, хто постійно заходить до перукаря, щоб освіжити зачіску або має фарбоване волосся.

Звичайно, сьогодні це велика категорія продуктів, що пропонує магазин профессійної косметики Japan Shampoo, і всі вони можуть мати різні властивості та цілі використання:

 • зволожуючий – допомагає зволожити сухе і пошкоджене волосся, роблячи його м’яким і блискучим;
 • поживний – збагачений такими компонентами, як олії та вітаміни, цей крем сприяє відновленню здоров’я волосся та зменшенню ламкості;
 • для завивки/випрямлення волосся – допомагає створити красиві завитки або випрямити волосся, при цьому захищаючи його від теплової дії;
 • для стайлінгу – використовується для надання волоссю бажаної форми, текстури або фіксації укладання;
 • для надання блиску – робить волосся більш блискучим і сяючим;
 • для контролю неслухняного волосся – придатний для приборкання неслухняного волосся і надання йому більш гладкої структури;
 • перед укладанням – призначений для застосування перед використанням теплових інструментів, щоб захистити волосся від пошкоджень.

І навіть це далеко не все – є ще моделюючі креми, наприклад, для створення об’єму для тонкого та рідкого волосся або маски для ламкого та сухого. Є й такі, що рятують від електризації та полегшують розчісування.

Історія появи косметики для волосся

Подібні креми були розроблені не однією конкретною людиною, а скоріше являють собою результат еволюції та інновацій у галузі косметичної промисловості. Різні компанії та дослідники протягом десятиліть працювали над розробкою формул, які б могли забезпечити догляд, стайлінг та покращення стану волосся.

Перші форми кремів для волосся, ймовірно, з’явилися наприкінці 19-го або на початку 20-го століття, коли косметичні компанії почали створювати продукти для догляду за волоссям. Однак конкретний автор чи винахідник крему для волосся не має однозначного джерела.

Винахід та розвиток косметичних продуктів – це колективний процес, що включає внесок безлічі людей і підприємств. Різні бренди та виробники могли зробити свій внесок у створення та вдосконалення кремів для волосся протягом десятиліть. Саме таку продукцію пропонує магазин Japan Shampoo.

Склад кремів

у різних брендів і типу продукту може значно відрізнятися і це правильно, але в основному йдеться про наступні компоненти:

 • вода – головна складова, яка забезпечує консистенцію та текстуру крему;
 • емоленти – допомагають зволожити волосся, роблячи його м’яким і шовковистим (олії, гліцерин та ін);
 • екстракти та олії – рослинні добавки, які можуть надавати харчування волоссю та шкірі голови, а також надають приємного запаху;
 • полімери – у разі необхідності надання форми та фіксації волосся;
 • кондиціонуючі агенти та pH – допомагають утримувати вологу у волоссі та підтримують оптимальний рівень pH продукту, щоб він був безпечним та ефективним;
 • протеїни, вітаміни та антиоксиданти – все, що потрібно для підтримки здоров’я волосся та захисту від впливу навколишнього середовища;
 • інші добавки – залежно від конкретних вимог.

На сайті магазину професійної косметики Japan Shampoo можна також докладніше дізнатися про весь представлений асортимент передової косметики для обличчя та тіла, а також парфумерії від провідних світових брендів.