Press "Enter" to skip to content

Огляд типів комп’ютерних крісел

Той, хто більшу частину життя перебуває за комп’ютером, має знати, наскільки важливо, щоб стілець, на якому сидиш, був комфортним, конструктивно продуманим. Зараз на меблевому ринку велика кількість різноманітних моделей офісних меблів, тому часом вибір виявляється складним. Розглянемо комп’ютерне крісло Новий Стиль, щоб зрозуміти, яка модель підійде саме вам.

Ергономічні

Якраз ергономіці присвячена організація робочих місць більшості компаній. Все має гармонійно вписуватися в інтер’єр, створювати відчуття вільного простору, бути зручним у використанні. Яскравий приклад такого крісла серія SLIM. Відсутність декоративних й об’ємних елементів, вигнута за формою спини спинка, плавність та чіткість ліній з важливими налаштуваннями – відмінне рішення в ергономічних меблях.

Функціональні

Від таких меблів вимагають більшого. Крім ергономічного дизайну і конструкції важливий розширений функціонал із підвищеним комфортом. Унікальні матеріали, форма спинки, наявність додаткової підтримки, різних механізмів – все це модель комп’ютерного крісла Новий Стиль 4U.

М’які

У більшості випадків це крісла для керівників, а не безпосередньо комп’ютерні. Найчастіше це досить масивні об’ємні моделі з м’якою спинкою та сидінням. Зараз складно зустріти керівника, який міг активно працювати, не використовуючи комп’ютер, тому конструкцію поєднують. Проте занадто м’які, такі як YAPPI, більше підійдуть для іміджу і періодичної роботи на одному місці, але не протягом цілого дня. При довгому сидінні на м’якому місці спина з часом втомиться, крім того, на вени ніг можуть тиснути подушки.

Анатомічні, ортопедичні

Орієнтовані на всебічну підтримку хребта та м’язів. Для цього виробники спеціально продумують висоту і форму спинки, різні регулювання, механізми, підголівники, валики. Відмінною моделлю, яка була б максимально наближеною до анатомічної, можна вважати серію комп’ютерних крісел Новий Стиль ABSOLUTE.

Геймерські

Один із найпривабливіших різновидів меблів. Часом зухвалий дизайн, що нагадує крісло боліда для перегонів – одна з «фішок», яка виділяється. Механізми гойдання, регульовані підлокітники, сили відхилення, досить широке сидіння – ще одна важлива риса, що уособлює геймерські крісла. Такі моделі як FORSAGE і RACER – чудові представники меблів для гравців.

Офісні операторські

Багато хто вважає, що немає ніякої різниці між комп’ютерним і операторським кріслом, адже по суті в будь-якому випадку людина сидить за комп’ютером. Проте більшість стандартних моделей не оснащені високою спинкою, підтримками й потрібними регулюваннями. Вибираючи з категорії операторських можна звернути увагу на HIP-HOP, E-MOTION або VISION. У них ергономічна конструкція, регулювання і необхідний для довгої роботи функціонал.

Як бачимо, справді, сучасне виробництво може запропонувати велике розмаїття, але якщо спиратися на власні уподобання та важливий конструктив легко знайти найкращий варіант.