Press "Enter" to skip to content

Покупка газового гриля для дому — найкраще рішення для кожної родини!

Якщо ви маєте в себе вдома гриль, то знаєте, що сезон барбекю не закінчується з приходом осені, а продовжується до нового року і після. Єдина різниця, що влітку ви можете смажити на відкритій місцевості, а при негоді це краще робити під навісом. Але пам’ятайте, що гриль, який зимує на вулиці, повинен бути виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, щоб на решітках та всередині пристрою не утворювалася іржа.

Тому саме час замислитися про покупку новенького гриля, а подивитись великий асортимент радимо на https://grillex.com.ua/category/grills/gas-grills.

Універсальні аксесуари для газового гриля

Мабуть, ви звертали увагу, що бувають моделі з кришкою та без неї. Чи є переваги газового гриля з кришкою? Так. Кришка запобігає виходу тепла вгору та створює циркуляційне тепло повітря всередині пристрою. Це дозволяє випікати хліб або теплу їжу за допомогою непрямого нагрівання. Можливі абсолютно різні техніки смаження, що значно розширює спектр використання газових грилів.

Ви також можете оновити свій гриль-станцію за допомогою вміло підібраних аксесуарів:

  • планча, вок;
  • гігантська сковорода;
  • ростери, протвіні;
  • прес для бургерів;
  • кігті для м’яса та інше — відкрийте для себе необмежені варіанти приготування.

За допомогою правильного обладнання ви зможете отримати хрустку курку на грилі, а також соковиті стейки на чавунній тарілці з ідеальними ароматами смаженого. З прекрасним газовим грилем та смачною їжею, приготованою на ньому, ніщо не завадить чудовому вечору барбекю!

Як чистити газовий гриль?

Це слід робити регулярно. Ідеально, щоб пристрій продовжував працювати приблизно 2 хвилини після останнього смаження. Це дозволяє жиру, який капає з їжі, засмажитися на конфорках. Після чого необхідно почистити ще теплі решітки спеціальною щіткою. Ми рекомендуємо проводити капітальну чистку приблизно кожні 2-3 місяці. Для цього гриль необхідно довести до температури піролізу (вище 385 градусів), та потримати так протягом 5 хвилин. Це призводить до того, що всі залишки жиру та їжі розкладаються на білий пил. Потім повільно остудіть пристрій і просто протріть його вологою ганчіркою.

Де найкраще купити газовий гриль? В магазині “Грілекс” ви можете отримати консультацію від наших спеціалістів та уважно порівняти всі представлені моделі. Крім того, тут представлено великий вибір електричних, вугільних моделей, а також коптилень на будь-який смак та вимоги.