Press "Enter" to skip to content

Які нові функції отримав годинник від Apple в 9 серії

Нові Apple Watch 9 серії в Україні вже викликали фурор серед поціновувачів «яблучних гаджетів». Кожен бажаючий отримує можливість купити Епл Вотч 9 у Львові за доступними цінами, попередньо ознайомившись з новим функціоналом. Незважаючи на те, що візуально смарт-годинник практично нічим не відрізняється від минулої 8 серії (розмір екрану також 41 мм і 45 мм на вибір), показники яскравості були збільшені в 2 рази. Тому тепер користувачі отримали до 2000 ніт, а це означає, що інформація на екрані годинника буде доступною незалежно від погодних умов.

Apple Watch 9

Яскравий екран Apple Watch 9

Новий жест подвійного торкання

Розробники запропонували користувачам новий жест – подвійне торкання пальцями, завдяки якому вдасться контролювати головну кнопку управління з усіма іншими можливостями, доступними програмами.

Щоб виконати необхідну дію, потрібно двічі торкнутися екрану вказівним та великим пальцями. Це допоможе виконати такі активні дії:

  • відключення таймеру або зупинка тренування;
  • відповісти або скасувати дзвінок.

Компанія на 100% впевнена в тому, що функція, яка використовується, стане дійсно популярною. Адже таке нововведення відкриває нову еру управління жестами. Доступною ця функція стане через кілька тижнів після того, як Apple Watch 9 надійдуть у продаж.

Зручне керування за допомогою Siri

Завдяки застосуванню в основі смарт-годинника 9 серії нейронного двигуна, деякі команди Siri вдалося вивести з «хмари». Основна мета, яка була поставлена, – підвищити швидкість відгуку на певні завдання.

Для порівняння: раніше при запуску таймера або іншої функції запит користувача був направлений Siri, проходив обробку в «хмарі» і тільки потім виконувався. Тому розробники вирішили прискорити виконання всіх запитів: обробка відбувається безпосередньо в годиннику без необхідності відправляти запит в «хмару» на обробку.

команди Siri

Дзвінок на Apple Watch 9

Додатково було покращено опцію точності диктування Siri – на 25% порівняно з минулою серією годинників. Ще однією корисною новинкою є посилена інтеграція Siri та Health, обробка певних даних для забезпечення високого рівня конфіденційності.

Тому користувачі зможуть запитувати у Siri таку інформацію:

  • про стан власного здоров’я;
  • про прийом конкретних ліків та інше.

Таким чином, було спрощено можливість ведення особистого журналу симптомів, що автоматично робить Apple Health ще більш корисною опцією.

Нові можливості Ultra Wideband

Не менш важливим нововведенням є ще одна унікальна можливість від розробників – надширокосмуговий зв’язок. Це стало можливим за рахунок використаного чіпу S9. Таким чином, користувачі отримали можливість здійснювати точний пошук свого Айфону або навушників за допомогою смарт-годинника 9 серії, а саме – програми Find My App.

Нова функція Apple Watch Series 9

Різноманіття Apple Watch Series 9

На iPhone вже протягом тривалого часу використовується функція для швидкого пошуку AirPods Pro 2, але тепер ця функція доступна і для Apple Watch Series 9. Годинник поступово направлятиме користувача, «підказуючи», де знаходиться смартфон або навушники. Причому пошук точного розташування може здійснюватися на відстані до кількох футів.

Крім того, смарт-годинник може визначати й HomePod, але за умови його близького розташування. А якщо скористатися опцією Now Playing, вдасться розпочати відтворення запропонованих треків прямо із зап’ястя.

Всі зміни стали можливими за рахунок удосконаленої апаратної «начинки» Apple Watch 9 –новий процесор S9. Адже розробники використали 4-ядерний процесор Neural Engine, який активно застосовується для вирішення складних завдань. В результаті робоча швидкість годинника була збільшена в 2 рази в порівнянні з 8 серією.