Press "Enter" to skip to content

BIOVET.UA: Інноваційні портативні узд апарати для ветеринарної діагностики

У сучасній медицині УЗД апарат є одним з найнеобхідніших діагностичних приладів, які застосовуються для дослідження як людей, так і тварин. Цей пристрій допомагає ветеринару своєчасно виявити патологію та запобігти розвитку захворювання. Ветеринарні УЗД-сканери від BIOVET.UA відстежують стан пацієнта в режимі реального часу, даючи можливість поставити точний діагноз та оперативно призначити лікування. УЗД-апарати також широко використовуються для виявлення та контролю перебігу вагітності тварин. Проведення ультразвукової діагностики — безпечний і безболісний процес, оскільки датчик не може травмувати тварину.

q1VcHQ7pv9JQcuqecK2rHq4HNcpwzowhmaWjrlsW.png

Ветеринарні УЗД-апарати поділяються на стаціонарні, які використоються у ветеринарних клініках, і портативні УЗД апарати, які можуть застосовуватися для роботи на виїзді.

Принцип роботи ветеринарної техніки для проведення УЗД

УЗД-сканер складається з процесора, який обробляє сигнали датчиків, монітора для візуалізації зображення та датчиків різних типів, поєднаних із генераторами ультразвукових хвиль.

Усі УЗД-апарати працюють за однаковим принципом. Датчик випускає звукові хвилі різної частоти, амплітуди та тривалості. Одна частина хвиль, проникаючи в тіло та доходячи до меж поділу середовищ (наприклад, рідина-м’яка тканина чи м’яка тканина-кістка), проходить далі, а інша — відбивається та фіксується датчиком. Процесор перетворює отримані дані на зображення, що дає можливість побачити положення та розміри внутрішніх органів у натуральних пропорціях.

Як вибрати УЗД-апарат для ветеринарії

Щоб правильно підібрати апарат УЗД для ветеринарії, потрібно враховувати такі критерії:

  • Галузь застосування. Для діагностики в умовах клініки варто придбати більш габаритну та функціональну модель. Для використання в невеликих тваринницьких господарствах, на фермах та на виїзді підійдуть більш компактні портативні УЗД апарати для ветеринарії Kaixin.

  • Клас пристрою. Технічні можливості обладнання визначають глибину й точність сканування, доступні режими роботи та додаткові функції.

  • Можливість підключення датчиків різних типів, що дає змогу розширювати межі діагностики.

  • Зручний інтерфейс. Робота з тваринами зазвичай вимагає оперативності, тому просте керування приладом — гарантія швидкого й точного обстеження.

dKhL9EbwnNBGnXacwAwNaOPfpdr9rIHI0TzMnh1N.png

Діагностичне обладнання варто купувати винятково в надійних постачальників, які співпрацюють із відомими виробниками ветеринарної техніки (Kaixin та ін.). У каталозі інтернет-магазину BIOVET.UA представлені різні моделі ветеринарних УЗД-апаратів всесвітньо відомих брендів, серед яких ви зможете вибрати оптимальний варіант, що підійде для конкретних цілей.