Press "Enter" to skip to content

Газове обладнання для туризму

З портативним газовим обладнанням сучасні туристичні походи стали набагато комфортнішими, ніж були кілька десятків років тому. Завдяки таким невеликим пристроям можна зігрітися, приготувати їжу та забезпечити кемпінгове містечко світлом навіть у найвіддаленіших куточках планети. Туристичне газове обладнання допомагає мандрівникам за будь-яких умов організувати необхідний побут і зосередити свою увагу на мальовничих панорамах.

mzIjPkDKaQlR2wIggdKL5BVH5mq9lksoqoSnHxVc.png

Яке буває газове обладнання для туризму

В інтернет-магазині Travelersclub представлена велика кількість газових пристроїв для туризму. В асортименті є лампи, обігрівачі, пальники, печі та плити. Тут також можна одразу придбати балони із сумішшю бутану, ізобутану та пропану. Найбільший попит серед покупців мають газові пальники. За їхньою допомогою можна швидко розвести багаття, навіть якщо дров немає і на вулиці негода.

В інтернет-магазині Travelersclub можна купити туристичні пальники таких видів:

  • Газові — легкі та компактні пристрої, які запалюються за будь-яких погодних умов.
  • Мультипаливні — можуть працювати на газі, а також бензині та дизельному паливі.
  • Твердопаливні — горіння відбувається завдяки сухому паливу. Наприклад, пальник твердопаливний Biolite працює за допомогою гілок, кори, шишок або спеціальних гранул.

Пальник газовий вибирають найчастіше, бо такий пристрій максимально простий та зручний у використанні.

Як вибрати газовий туристичний пальник

Перш ніж зупинити свій вибір на якійсь конкретній моделі, зверніть увагу на такі характеристики:

  • Габарити. Якщо потрібно буде готувати на багато персон, то краще вибрати великий і стійкий пальник, на якому можна розмістити великий казан або каструлю.
  • Потужність. Для звичайного кип’ятіння води можна вибирати менші моделі, а якщо планується приготування повноцінних страв на вогні, то краще купувати пальники з максимальною потужністю.
  • Вага. У піших походах кожен грам має значення, тому мандрівники намагаються вибирати максимально легкі пальники туристичні. Проте потрібно пам’ятати: як правило, що легший пристрій, то менша його потужність.
  • Конструкція. Існують газові пальники, що накручуються безпосередньо на балон, та моделі з виносним шлангом.

NEns1h5wDYNR15rLdlw0hkxxFMpZtKDOBpPh0Rtr.png

Варто також враховувати кліматичні особливості. Можливо, у певній місцевості часто бувають сильні вітри, що можуть вплинути на роботу газового пристрою. Для таких випадків передбачені спеціальні противітрові екрани, які також є в асортименті Travelersclub. Врахувавши всі нюанси, ви зможете вибрати ідеальний газовий пальник для своїх туристичних походів.