Press "Enter" to skip to content

Кілька слів про збереження прохолодної води та охолоджених напоїв

Влітку немає нічого кращого за ковток свіжої прохолодної води в розпалі робочого дня. У сильну спеку це справжня розкіш, адже пляшки нагріваються до кімнатної температури й вище за кілька хвилин. Гарним виходом є підлогові кулери з холодильною камерою. Такі пристрої найчастіше встановлюють у великих офісах, адже вони виконують одразу дві функції: забезпечують якісною питною водою та замінюють холодильник. У холодильній шафі кулера можна зберігати солодкі напої, закуски, готові обіди. Це дуже зручно й вигідно, адже дає змогу економити місце та кошти.

T4AoZHo3Vpo2suI6oIBZSKsjJfPhdrp3e5S0KWmt.png

Особливості кулерів із холодильною камерою

Кулер з холодильником візуально нічим не відрізняється від звичайного. Він має такий самий дизайн, розміри, пляшку з водою, крани для подачі рідини. Відмінністю є те, що нижня частина пристрою відчиняється. Там розташована холодильна камера. Її загальний об’єм зазвичай коливається в межах 16–60 л. Температурний режим — 4–70 °С. Усередині холодильна шафа може бути розділена кількома полицями.

Кулери для води з холодильною камерою працюють доволі шумно, адже всередині конструкції розташований компресор із фреоном, проте цей недолік сповна компенсується перевагами таких моделей:

  • Економічність. Завдяки компресорному охолодженню пристрої споживають мало електроенергії.
  • Практичність. Кулери не лише дають змогу отримувати холодну свіжу воду, а й допомагають зберігати продукти та готову їжу протягом тривалого часу.
  • Економія місця. Кулери для питної води з холодильною камерою замінюють одразу два пристрої, тож займають менше місця, ніж окрема техніка.
  • Багатофункціональність. Зазвичай такі моделі мають кілька режимів подавання води (гаряча, кімнатна та холодна).
  • Стильний вигляд. Кулери прикрашають та осучаснюють інтер’єр.

Експерти запевняють, що кулери для води з холодильною камерою позитивно впливають на продуктивність працівників, мотивують їх, налаштовують на гарний настрій.

Де придбати якісні підлогові кулери для води із вбудованим холодильником

M8OygAY3uNtF2eiFS87jpwbidJ9FRa7tPZySsXYs.pngВ інтернет-магазині Кулерова Funky Company можна купити кулер для води від таких відомих світових виробників, як Cooper & Hunter, ViO, HotFrost, Ecotronic та ін.

В асортименті є моделі різних кольорів та варіантів дизайну. Ви зможете легко підібрати кулер, який гармонійно впишеться в інтер’єр вашого будинку чи офісу. У наявності моделі, у яких подавання води відбувається після натискання кухлем. Крім того, є варіанти з електронним управлінням та захистом від дітей.

Компанія Кулерова Funky Company відправляє товари по всій Україні, тож ви маєте змогу замовити якісний кулер у будь-який куточок нашої країни.